Zobacz wÄ…tek - problam z 3 biegiem bandit 1200
NAS Analytics TAG

problam z 3 biegiem bandit 1200

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

problam z 3 biegiem bandit 1200

Postprzez mendzik » 1/10/2011, 19:39

witam ponawiam temat Mam problem z 3 biegiem w bandit 1200 mianowicie: po wrzuceniu trójki ( wchodzi bez zarzutów ) słychać bardzo nieprzyjemny głos takie grzęcholenie jest to dość głośne i uciążliwe wstyd jezdzić na tym biegu a w mieście to przeważnie na trójce się jezdzi . Chciałbym to wyeliminować ale nie wiem od czego zacząć . Chodzi mi o to czy aby dostac się do skrzyni muszę zdejmować głowice i cylindry ? . Lubię grzebać przy mechanice ale bandita jeszcze nie robiłem ale jezeli będe musiał to wszystko demontować to wiadomo wiąże sie to z dużymi kosztami może jest jakiś inny sposób może ktoś się zna pomóżcie pozdrawiam
mendzik
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 7/8/2011, 16:53
Lokalizacja: nowe miasteczko


Postprzez PolandCustomChopper » 1/10/2011, 21:04

Słuchaj dużo Ci nie powiem bo nie jestem jeszcze mocno doświadczony bynajmniej w takich większych motocyklach, ale żeby pewnie rozpołowić silnik aby dostać się do skrzyni to pewnie trzeba będzie zdjąć cylindry, jak już robiłeś coś podobnego to powinieneś dać rade, jak znajdzieś przyczyne i złożysz wszystko tak jak należy to będzie napewno chodzić .pozdrawiam
Avatar użytkownika
PolandCustomChopper
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1/10/2011, 20:31
Lokalizacja: Jelenia Góra




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê