Zobacz wÄ…tek - Problem z doborem osprzetu
NAS Analytics TAG

Problem z doborem osprzetu

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Problem z doborem osprzetu

Postprzez sebekmelior » 28/9/2011, 21:14

Siemanko, wlasnie sie zastanawiam nad jakims zestawem do miasta i na wypady troszke dalej. Ogolnie chodzi mi o wentylacje i dobre zabezpieczenie przed wiatrem i chlodem :D Chce JEZDZIC CALY ROK ! :D Mieszkam w Angli tu spada temperatura do 5 stopni max mrozow niema prawie wcale stad moj pomysl :) wezcie cos poleccie bym mogl przejezdzic jak najdluzej i na wiosne jeszcze by byl ten zestaw ok. Mam skore ale strasznie w niej pizdzi juz odczuwam ze trzeba garderobe zmienic przy tej pogodzie czasem :D Nie bede zalowac ale bez zadnych wynalazkow mi tu i bez cen z kosmosu :) Jezdze sportem :)
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31


Postprzez sebekmelior » 28/9/2011, 22:51

wiesz co, o bielizne sie postaram i tak to jak bede sie chcial powsciekac ale mimo to jednak zimno bedzie pewnie :( z reszta dojzd do pracy i wyskakuje z kombi? nieee wole kurtawe jakas i spodnie spinane w pasie. Tylko jakie?? polecajcie :)
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31


Postprzez krakn » 29/9/2011, 14:29

W angli nie jeździ się w skórach, za to za niewielkie pieniądze można kupić nie najgorsze ubrania Franka Thomasa, może nie są sexi ale sprawdzają się w każdym jak najbardziej, sprawdzone w styczniu do temp +8 w dzień do -5 po zachodzie słońca, wyprawa 16 godzin odcinek około 600km po drogach klasy A.
Pod kurtką maiłem tylko bawełnianą bluze i podkoszulek, na nogach spodnie przeciw deszczowe z podpinką a na nogach niestety buty SIDI verigo, ale założyłem skarpety takie jak na narty.
Rękawice miałem cienkie skóry, ale za to podgrzewane manetki, musiałem je właczyć gdy słonce zachodziło.
Ale nie jest to dobre rozwiązanie, wolę używać osłon na kierownicy, takie jak mają kurierzy.
Bo podgrzewane manetki grzeją od spodu a od góry masz zmarznięte ręce. efekt taki że prosta droga do reumatyzmu.

Na tą zime planuje kupić buty z goretexem :)
Avatar użytkownika
krakn
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 27/9/2011, 17:24

Postprzez sebekmelior » 30/9/2011, 22:21

no zastanowie sie nad tymi modekami. Najlepiej chyba jak pojezdze i popatrze na te kurtawki i spodnie... Buty ciezka sprawa. Ale mysle ze dam rade... co prawda liczylem na wieksze sprecyzowanie i podanie jakis przykladow takiej odziezy ale mimo wszystko dzieki.


Wlasnie ogladam te produkty Franka Thomasa ale nie wydaja sie jakos przyciagajace me oko czy jakos przyciagaly wykonaniem... Masz jakies konkretne modele na mysli moze? prosilbym o podanie kilku dobrych modeli :)
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê