Zobacz wÄ…tek - GSX-R K1 600 opinie posiadaczy
NAS Analytics TAG

GSX-R K1 600 opinie posiadaczy

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

GSX-R K1 600 opinie posiadaczy

Postprzez miszgtv » 28/9/2011, 18:52

Witam
Może ktoś coś wie o tym motocyklu lub go oglądał. Liczą się dla mnie wszystkie cenne informacje.
O to link: http://otomoto.scigacz.pl/Suzuki,GSX,R-M2841349.html (otwórz link)
Sprzedawca wydaje się być wiarygodnym lecz mam spory kawałek aby po niego pojechać i obejrzeć.
Ostatnio edytowano 29/9/2011, 22:28 przez miszgtv, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
miszgtv
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/9/2011, 18:48


Postprzez Invi » 28/9/2011, 19:55

Zmieniony dekiel alternatora (one lubią się uszkadzać przy ślizgu). Obleśnie polerowana rama (możliwe że w celu ukrycia czegoś - kto poleruje ramę a całą resztę zostawia w oryginale?), obrzydliwe polerowane felgi, dźwigania zmiany biegów jakaś dziwna, stelaż zadupka wygląda na skrzywiony (ale może to zdjęcie tak załamuje, swoją drogą też jest wypolerowany), dźwignia biegów jakaś dziwna.

Nic ciekawego, aczkolwiek bym go nie skreślał. Ale jest w cenie w miarę dobrego (czyli takiego w którego trzeba trochę jednak zainwestować, ale bez tragedii) SRAD'a. I właśnie w dobrego srada radziłbym z taką kasą celować.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez palgumeniedusze » 29/9/2011, 00:04

ja tam tez unikam sprzetow z polerowana rama....jak dla mnie slabo to wyglada a co najwazniejsze jest to jeden ze sposobow zeby zakryc ewentulalne wady....
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez miszgtv » 29/9/2011, 22:27

Okej dzięki.

Może mi ktoś z posiadaczy gixów 600 serii k1,k2,k2 podpowie mi na co szczególnie zwracać uwagę, jakie są typowe usterki tego modelu, co się często sypie itp. Interesuje mnie każda opinia posiadaczy wyżej wymienionego motocykla i w ogóle czy jesteście zadowoleni. Mi osobiście bardzo odpowiada ten motocykl, miałem okazje przejechać się jako pasażer i kierowca oraz wiem, że kupie sobie taki "motorek" prędzej przy później, ale muszę się o nim trochę dowiedzieć.

Po za tym ile kosztuje sprawdzenie motocykla przez profesjonalistów w np salonie suzuki czy czymś podobnym? Czy dostaję jakąś gwarancje w sytuacji takiej, że daje motocykl do sprawdzenia, oni mówią że jest wszystko okej, bezwypadkowy, a po jakimś czasie okazuje się, że moto jest powypadkową ruiną?

To będzie mój pierwszy motocykl dlatego takie pytania. Pierwszy motocykl oznacza pierwszy pojazd na własność z moim nazwiskiem w dowodzie, a nie zdanie kat a, 0 obycia z moto i porwanie się na gixa ale nie o tym jest temat.
miszgtv
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/9/2011, 18:48

Postprzez motoftw » 30/9/2011, 07:31

Rozumiem, że zdobyłeś doświadczenie na sprzętach kumpli ? :lol:
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez fyszmen » 30/9/2011, 07:41

Nie no luz wazne że miałeś okazje jechać jako pasażer i jako kierowca. Nie wnikam ile razy. Tzn że możesz gixa na pierwsze moto brać?
Rób ta co chceta ale dobry pomysł to na pewno nie jest. Ja też 3 razy w życiu samolotem leciałem ale to nie znaczy że potrafie nim latać.
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez miszgtv » 30/9/2011, 16:50

Kur*a czy Wy rozumiecie co napisałem? Wali mnie wasza opinia która dotyczy mojego doświadczenia. Jakbym chciał o to zapytać to bym zapytał ale nie zapytałem!!!

Pytałem o konkretny model gixa! wiem jak ten motocykl jeździ i wiem że trzeba mieć do niego respekt przez cały czas użytkowania moto, a nie pierwszy sezon czy tam kilka tygodni zresztą to się tyczy wszystkich motocykli...

Napisałem "Pierwszy motocykl oznacza pierwszy pojazd na własność z moim nazwiskiem w dowodzie, a nie zdanie kat a, 0 obycia z moto i porwanie się na gixa" nikt nie pomyślał, że może mój ojciec i brat mają motocykle tylko zupełnie inną markę a jeżdżę nimi prawie codziennie i praktycznie kiedy chcę?... zresztą co ja będę się wam spowiadał...

Co ma samolot do motocykli?

Ponawiam pytanie, które zadałem wyżej dotyczące gixa.

Pozdro.
miszgtv
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/9/2011, 18:48

Postprzez miszgtv » 30/9/2011, 17:41

pan_wiewiorka napisał(a):
miszgtv napisał(a):Kur*a czy Wy rozumiecie co napisałem? Wali mnie wasza opinia która dotyczy mojego doświadczenia.

Obawiam się, że w ten sposób nie uzyskasz tutaj informacji. "Wiem... ale nie powiem", cytując klasyka. Po prostu chamstwa i buractwa nie toleruję a za takie odzywki należy się liść.

Dzie jest mod?


Jeśli ktoś powinien zostać upomniany przez moda to tylko i wyłącznie 2 panów wyżej którzy nie uważali na lekcji polskiego gdy był temat czytanie ze zrozumieniem...

Wiem, że mnie poniosło ale gdyby nie tych dwóch wyżej do tego by nie doszło.
Każdy by się wkurzył. Pytasz o jedno piszą Ci o drugim. Zwłaszcza, że napisałem w dziale "chce kupić motocykl" a nie "Co na pierwszy motocykl?" lub czy moje doświadczenie pozwala jeździć na tym czy na tamtym.

Czy można już wrócić do tematu?
miszgtv
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/9/2011, 18:48

Postprzez fyszmen » 30/9/2011, 18:22

Koleś mogę śmiało powiedzieć że mam dużo większe doświadczenie na motocyklu od ciebie i chciałem tylko doradzić.
Ale skoro twoja duma zostanie urażona przez to co napisałem to kupuj najlepiej litra od razu bo skoro jechałes już 600 to pewnie ci się znudziła.

A jesli wali cię nasza opinia to mnie również twoje pytanie i jak Wiewiórka napisał wiem ale nie powiem.
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez Invi » 30/9/2011, 18:27

miszgtv napisał(a):Pytałem o konkretny model gixa! wiem jak ten motocykl jeździ i wiem że trzeba mieć do niego respekt przez cały czas użytkowania moto,


Respekt do 600? No proszę cię, przecież na tym to się prawie trzeba nogami odpychać...
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez motoftw » 30/9/2011, 21:09

To po jakiego grzyba Ci gsxr jak nie chcesz dawać w palnik? Kup sobie gn250
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez fyszmen » 30/9/2011, 21:21

Dla "lansu"....
R6 2003r.
Avatar użytkownika
fyszmen
Świeżak
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13/6/2011, 09:30
Lokalizacja: Gorlice

Postprzez skidmarks » 30/9/2011, 21:40

Temat taki to już klasyka o2o
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez motoftw » 30/9/2011, 21:47

miszgtv napisał(a):nikt nie pomyślał, że może mój ojciec i brat mają motocykle tylko zupełnie inną markę a jeżdżę nimi prawie codziennie i praktycznie kiedy chcę?...


Bo Suzuki i Hondę ogląda się inaczej prawda? Znasz takiego gościa, który wie jak sprawdzić suzuki, ale do kawasaki to nawet nie podchodzi bo i tak nic nie wie... Rozumiem, że ojciec i brat ma coś 600cc ++ no bo skoro już zajebiście jeździsz to rozumiem, że czymś porządnym, wiesz nie znam nikogo kto lata sportową 600, 750, 1000 i nie znał by typowych usterek w różnych modelach bo jeśli nawet ma inny to zanim go kupił jakiś wywiad przeprowadzał żeby nie kupić lipy, co nie? :wink:
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na górê