Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocyklowy serwis aukcyjny
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocyklowy serwis aukcyjny

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Pierwszy motocyklowy serwis aukcyjny

Postprzez drzewo » 20/9/2011, 13:36

Witam wszystkich

Sorry za reklamę, ale temat może być interesujący dla motocyklistów. Wczoraj wystartowałem z pierwszym serwisem aukcyjnym dla motocyklistów - www.motoaukcje.eu (otwórz link)

Zapraszam serdecznie do odwiedzania. Wystawienie aukcji z jednym zdjęciem jest darmowe, w dodatku mozna szybko odnowić aukcje jednym kliknięciem po jej zakończeniu.

Pozdrawiam,
Drzewo
drzewo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20/9/2011, 13:34
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Groobba » 20/9/2011, 14:08

pytanie po co?
Groobba
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/8/2011, 23:13
Lokalizacja: UĆ


Postprzez Groobba » 20/9/2011, 14:44

Jasne, problem polega na tym, że tematyka serwisu nie dotyczy czegos czego wczesniej nie bylo. Jest moto.alledrogoo.pl + otomoto, potem dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo długo nic, trzech graczy którzy nie potrafia namieszać lub juz znikneli i myślisz panie_wiewiórko, że jest tu gdzieś sens.

idea fajna, tylko wykonanie troche gorsze, szablon słaby, optymalizacja pod przegladarki i rozdzielczosci słaba, design przestrzenny słaby, intuicyjnosc bardzo słaba, nawet domena słaba.

Fajnie, że się Drzewu chciało - zawsze to doswiadczenie na przyszlosc - proponuje zakonczyc i stworzyc koleiny serwis temtyczny. Bedzie napewno lepszy.
Groobba
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/8/2011, 23:13
Lokalizacja: UĆ

Postprzez Groobba » 20/9/2011, 15:26

a ja cenie ludzi którzy krytycznie oceniaja moje działania (powiem buńczucznie, w tzw. w biznesie, internetowym czy innym, ktory tworze lub partycypuje) i szczerze potrafia dowalic tak zeby sie az nieprzyjemnie zrobilo, bo to pozwala za kazdym razem cos poprawic lub zweryfikowac wlasne wizje i poglady.

Oczywiscie ze, gospodarka wolno rynkowa charakteryzuje sie wysokim stopniem konkurencji. Po to wielu teoretyków opisywało tzw "rynek idealny" Tylko wiesz jaka jest zaleznosc? Kapitał jest wyznacznikiem tego, ile rynku dla siebie zagarniesz. Niestety, to nie 92, ze jechales na niemcy brales co popadnie i kazdy to tu kupowal a potem byles wielki prezes wielkiej firmy. Teraz potrzeba kapitału, jesli nie swojego to moze venture, lub dofinansowania.
Tu niestety nie powiesz, że jest go w tym serwisie duzo, prawda?
Groobba
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/8/2011, 23:13
Lokalizacja: UĆ

Postprzez Groobba » 20/9/2011, 15:34

pan_wiewiorka napisał(a):
Groobba napisał(a):a ja cenie ludzi którzy krytycznie oceniaja moje działania (powiem buńczucznie, w tzw. w biznesie, internetowym czy innym, ktory tworze lub partycypuje) i szczerze potrafia dowalic tak zeby sie az nieprzyjemnie zrobilo, bo to pozwala za kazdym razem cos poprawic lub zweryfikowac wlasne wizje i poglady.

Zgoda.

Groobba napisał(a):Tu niestety nie powiesz, że jest go w tym serwisie duzo, prawda?

Dziś nie. Pamiętasz Naszą Klasę?


Pamietam, venture capital. Zreszta ich obecny model, tzn to co zrobili z fajnego serwisu klon fb strasznie mnie irytuje.

Tylko panie_wiewióro - (jak cytować twoj nik?), roznica miedzy nasza-klasa a serwis aukcyjny motocykli.eu polega na innowacyjnosci. Nie bylo czegos na rynku - nagle byl pomysł i jesty. Wiesz, ze nikt nie powtorzyl ich sukcesu? chociaz wielu probowalo. Poza tym, np korzystajac z kapitalu zewnetrznego, musisz inwestorowi udowodnic, ze bedziesz mial przebicie. Ja tu nie widze podstaw - innwowacyjnosci - nowatorskiego podejscia do tematu. Widze wazka galaz ze specjalizacja - super sprawa, powiem wiecej, uwielbiam specjalizacje i nisze, ale to nie jest akurat nisza na ktorej pan Drzewo nie zarobi - chociaz, zycze szczecia
Groobba
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/8/2011, 23:13
Lokalizacja: UĆ

Postprzez Groobba » 20/9/2011, 15:54

jest funiaste, sadistic i joe monster. ale naprawde nie widzisz roznicy w modelu tych serwisow a aukcyjnego motocykli?

Wiesz czego mi brakuje, i co bym z checia stworzyl? tylko jestem za malutki. Serwis i organizacje podobnÄ… do np rock the gear w USA.
Groobba
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28/8/2011, 23:13
Lokalizacja: UĆ



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê