Zobacz wÄ…tek - zastanawia mnie opinia bardziej doswiadczonych motocyklistow
NAS Analytics TAG

zastanawia mnie opinia bardziej doswiadczonych motocyklistow

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

zastanawia mnie opinia bardziej doswiadczonych motocyklistow

Postprzez tiktaak » 13/9/2011, 07:46

Witam mam na imie marcin i jestem nowy na tym forum , takze witam serdecznie :)

wracajac do tematu zastanawie mnie opinia bardziej doswiadczonych motocyklistow na temat mojego wyboru , prawko A zrobilem w zeszlym roku , a tak to jezdzilem na skuterze i czaasem na tzr kolegi , w tym roku postanowielm zaczac moja przygode z motocyklami na powaznie i kupielm suze v 650 2001 rok , w dobrym stanie . wczesniej rozmawialem troche ze znajomymi to mowili ze jest to dosc zywy motocykl ale do opanowania , co myslicie o moim wyborze ??

jesli to sie na cos przyda to mam 182 wzrostu waze 72 kg a doswiadzczene za kierownica auta to jakies 1,5 roku

Pozdrawiam
tiktaak
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13/9/2011, 07:40


Postprzez Arion » 13/9/2011, 08:56

Skoro już kupiłeś to po co pytać o opinie, przekonasz się sam, ale jak pisałeś że kupiłeś suze v 650 to chodzi o sv czy v-strom, bo nie wiem?;)
Arion
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24/5/2011, 21:47


Postprzez madcap » 13/9/2011, 09:00

jak już kupiłeś, to zostaje tylko plac i boczna droga by ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć
im szybciej opanujesz redukcję z międzygazem oraz nauczysz się panować nad dużym momentem hamującym małej sv-ki, tym będzie ci łatwiej
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez hubi199 » 13/9/2011, 14:33

Witam
Sam posiadam praktycznie jako pierwszy motocykl suzuki sv650 k3.
Jeśli masz pojęcie o prowadzeniu motocykla powinieneś sobie poradzić.
Może i nie jest to r1 ale potrafi zadziwić.
Tylko uważąj na zakrętach, szczególnie szybkich (sv-ka nie jest stabilna)
Przy moim ogumieniu jazda w winklach to tragedia więc zadbaj o nie
hubi199
Bywalec
 
Posty: 581
Dołączył(a): 24/8/2011, 12:56
Lokalizacja: J-no



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê