Zobacz wątek - Suzuki GSX600 r -- co myślicie?? Bo mam taką do kupienia...
NAS Analytics TAG

Suzuki GSX600 r -- co myślicie?? Bo mam taką do kupienia...

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki GSX600 r -- co myślicie?? Bo mam taką do kupienia...

Postprzez Czejen » 26/4/2007, 10:16

Tak jak w temacie... mam wypatrzoną Suzuki GSX600r z 1997 roku i z przebiegiem 36000 km... Trochę mnie ten przebieg straszy ale ogólnie nawet niezły sprzęt... On jest sprowadzony i muszę doliczyć koszty rejestracji i tłumaczenia dokumentów... Do tego tylna opona też jest do wymiany... Powiedzcie ile może być warty a ja wtedy powiem ile koleś za niego chce...Aha moto jest po szlifie lewej strony ale koszt naprawy to ok 300 zł... Ja bym go ogólnie na razie nie robił bo to mój pierwszy większy motor i...(wszyscy wiedzą o co chodzi)... Napiszcie jeszcze co w tym motorze jest najważniejsze do sprawdzenia przy kupnie, co się najczęściej psuje i jak z częściami... Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi. Z góry dzięki za porady. POZDRO
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56


Postprzez hefron » 26/4/2007, 10:18

Dokładnie, porozmawiajmy o tym milion pięćdziesiąty raz...
Daj link do fotek to ocenimy, tyle.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola


Postprzez Czejen » 26/4/2007, 10:31

Niestety oglądałem ją dziś rano przy okazji w komisie i nie miałem aparatu... A ona w necie nie jest wystawiona... Stary a co ci zdjęcia dadzą ?? Nie liczmy tamtego przytarcia... Podałem wszystkie dane i to chyba wystarczy... A w ogóle to po co się wypowiadasz jak nie masz nic do powiedzenia ?? Bez zdjęć nie powiesz co jest w niej wadliwe(w ogóle w tym modelu) ??
Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56

Postprzez hefron » 26/4/2007, 10:35

No to Ci powiem co jest w niej wadliwe. Nic. Mały przebieg, jeżdżona turystycznie, nie katowana, bezwypadkowa. Kupuj. Okazja!
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Czejen » 26/4/2007, 10:37

Czekam na jakÄ…Å› konkretnÄ… poradÄ™ kogoÅ› kto zna siÄ™ na rzeczy.
Ostatnio edytowano 26/4/2007, 11:03 przez Czejen, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56

Postprzez CalibraHunter » 26/4/2007, 10:54

Sluchaj moze zaczniemy od tego, ze skoro jestes tu nowy i nie jezdzisz x lat na motocyklach, to lepiej trzymaj uszy po sobie. Wiesz dlaczego Hefron napisal o focie?? Bo na tym forum jest wiele osob, ktore ze zdjecia w ciagu paru minut powiedzialyby Ci o tym moto wiecej, niz Ty bys wypatrzyl w ciagu calego dnia majac pol tony literatury.

Wiec nie rzucaj sie od razu - skad moglismy wiedziec, ze nie masz zdjec? Male przytarcie w rzeczywistosci moglo byc tegim biciem, ktore ktos dobrze zamaskowal. Skoro ktos moze ci pomoc, to skorzystaj - po samym roczniku i przebiegu nikt nie jest Ci w stanie nic zasugerowac. Podaj chociaz cene, czy to nie jest przypadkiem kolejna "mega okazja".

Porownaj sobie ten motocykl z innymi z tego rocznika. Cenowo i wizualnie. Pewne rzeczy powinny dac Ci do myslenia, typu malowanie ramy, nowy lakier, brak naklejek itp. Wszystko, co swiadczyc moze o zamaskowanym dzwonie. Wtedy mozesz miec watpliwosci, czy przypadkiem rama nie jest pokrzywiona.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Czejen » 26/4/2007, 11:02

Więc tak... oglądałem go już jakiś czas temu i wtedy tego nie było i kosztowała 9900... Podobno koleś chciał się przejechać (ona jeszcze nie jest zarejestrowana) i się wywrócił... zapłacił kolesiowi i on obniżył cenę... Cena była 8600 ale po znajomości stargowałem do 7900. Więc dzwona raczej nie było... Tak jak pisałem wcześniej zdjęć nie mam... jak będę miał to wstawię... Acha... Nie wiecie jak jest z awaryjnością w takich sprzętach??
Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 26/4/2007, 11:30

Skoro utargowales taka cene to mozliwe ze nikt tego nawet za darmo nie chce brac , z calym szacunkiem ;)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Traperoso » 26/4/2007, 14:01

patty_brawurka napisał(a):Wiesz dlaczego Hefron napisal o focie?? Bo na tym forum jest wiele osob, ktore ze zdjecia w ciagu paru minut powiedzialyby Ci o tym moto wiecej, niz Ty bys wypatrzyl w ciagu calego dnia majac pol tony literatury.


hahaha zajebiscie podoba mi sie ta wypowiedz! 100 punktow dla Pani :P

Czejen, lepiej pozycz aparat i zapodaj foty..
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Re: Suzuki GSX600 r -- co myślicie?? Bo mam taką do kupienia

Postprzez WÅ‚odi » 26/4/2007, 16:04

Czejen napisał(a):Tak jak w temacie... mam wypatrzoną Suzuki GSX600r z 1997 roku i z przebiegiem 36000 km... Trochę mnie ten przebieg straszy ale ogólnie nawet niezły sprzęt... On jest sprowadzony i muszę doliczyć koszty rejestracji i tłumaczenia dokumentów... Do tego tylna opona też jest do wymiany... Powiedzcie ile może być warty a ja wtedy powiem ile koleś za niego chce...Aha moto jest po szlifie lewej strony ale koszt naprawy to ok 300 zł... Ja bym go ogólnie na razie nie robił bo to mój pierwszy większy motor i...(wszyscy wiedzą o co chodzi)... Napiszcie jeszcze co w tym motorze jest najważniejsze do sprawdzenia przy kupnie, co się najczęściej psuje i jak z częściami... Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi. Z góry dzięki za porady. POZDRO



przebieg jak na ten rocznik mały;) wartosc to 10-11 tyś zalezy jak przyszlifowany jest;)
WÅ‚odi
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 25/4/2007, 09:42

Postprzez mlody » 26/4/2007, 16:32

Czejen,fajny masz podpis :wink:
Nie chce byc złosliwy,ale to tak jakbys sobie samobója strzelił :wink:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Roki 86 » 26/4/2007, 18:47

Witam ! nie chciałem zakładac nowego tematu więc wtrące sie tutaj a mianowicie niedaleko mnie kolo ma do sprzedania http://www.gratka.pl/moto/tresc/suzuki- ... b6fae0&s=2
Byłem już ją obejrzeć i wszystko wydawało mi sie OK! prowadzi sie fajnie tylko dziwi mnie strasznie niska cena! i koles na chama chce jeszcze opuścić byle tylko opchnąć sprzęt tłumaczy że ma już cos nowego na oku i potrzebuje kase! Chiałem poznac wasza opinie na temat tego moto co wam sie w nim nie podoba i co jest nie oryginalne??? czy przypadkiem nie było po dzwonie lub cos w tym stylu??
Z góry dziękuje za wszystkie informacje!
Roki 86
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 15/4/2007, 19:01
Lokalizacja: grabów

Postprzez WÅ‚odi » 26/4/2007, 19:12

ładny tylko to juz 750tka:) co do sradów to rozmiawialem z paroma ludzikami i podobno nie ma z nimi problemów dlatego sam nad takim myśle bo troche budżet mnie ogranicza no i w tych nowych zdarza sie ze rama peknie bo są tak odchudzone(gsr, gsxr k6,k7)
WÅ‚odi
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 25/4/2007, 09:42

Postprzez Czejen » 26/4/2007, 19:30

Co masz mlody na myśli? A tak w ogóle to kupiłem ten moto... właśnie nim przyjechałem... Jutro porobię w dzień fotki to zamieszczę... Wcale nie jest taki duży ten szlif... po prostu jest trochę przytarty ale tak jak pisałem znajomy ma warsztat i jak będę chciał to zrobi mi to za max 300 zł...(z tego co się teraz dowiedziałem to pracownik tego kolesia się przejechał pod nieobecność szefa) No ja dałem tak jak pisałem wcześniej czyli 7900 ale muszę wsadzić nową oponę, przetłumaczyć papiery no i oczywiście zarejestrować... Więc myślę że jeszcze jakieś 1500 muszę do niego dorzucić...
Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56

Postprzez hefron » 26/4/2007, 21:26

Roki 86 napisał(a):Witam ! nie chciałem zakładac nowego tematu więc wtrące sie tutaj a mianowicie niedaleko mnie kolo ma do sprzedania http://www.gratka.pl/moto/tresc/suzuki- ... b6fae0&s=2
Byłem już ją obejrzeć i wszystko wydawało mi sie OK! prowadzi sie fajnie tylko dziwi mnie strasznie niska cena! i koles na chama chce jeszcze opuścić byle tylko opchnąć sprzęt tłumaczy że ma już cos nowego na oku i potrzebuje kase! Chiałem poznac wasza opinie na temat tego moto co wam sie w nim nie podoba i co jest nie oryginalne??? czy przypadkiem nie było po dzwonie lub cos w tym stylu??
Z góry dziękuje za wszystkie informacje!


A dlaczego ten srad nie ma rury odkurzaczowej z prawej strony i świeci tą dziurą w ramie? Chyba się nie zgubiło przypadkiem :D Jak dla mnie to on jest w połowie SRAD, a w połowie NIESRAd. Właściwie z prawej to nie jest srad. Malowanie dość oryginalne. No i ten przebieg 20 tys. Tyle to ja w zimie robie, a to moto 7-letnie. Dalej nie oglądam :)

Czejen napisał(a):muszę wsadzić nową oponę


Przy okazji wtrące się jeszcze raz. Opony wymienia się zawsze parami, więc jak tył zjechany to wymieniasz cały zestaw. To tak na marginesie, zrobisz jak zechcesz.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez WÅ‚odi » 26/4/2007, 22:23

hefron napisał(a):
Roki 86 napisał(a):Witam ! nie chciałem zakładac nowego tematu więc wtrące sie tutaj a mianowicie niedaleko mnie kolo ma do sprzedania http://www.gratka.pl/moto/tresc/suzuki- ... b6fae0&s=2
Byłem już ją obejrzeć i wszystko wydawało mi sie OK! prowadzi sie fajnie tylko dziwi mnie strasznie niska cena! i koles na chama chce jeszcze opuścić byle tylko opchnąć sprzęt tłumaczy że ma już cos nowego na oku i potrzebuje kase! Chiałem poznac wasza opinie na temat tego moto co wam sie w nim nie podoba i co jest nie oryginalne??? czy przypadkiem nie było po dzwonie lub cos w tym stylu??
Z góry dziękuje za wszystkie informacje!


A dlaczego ten srad nie ma rury odkurzaczowej z prawej strony i świeci tą dziurą w ramie? Chyba się nie zgubiło przypadkiem :D Jak dla mnie to on jest w połowie SRAD, a w połowie NIESRAd. Właściwie z prawej to nie jest srad. Malowanie dość oryginalne. No i ten przebieg 20 tys. Tyle to ja w zimie robie, a to moto 7-letnie. Dalej nie oglądam :)

Czejen napisał(a):muszę wsadzić nową oponę


Przy okazji wtrące się jeszcze raz. Opony wymienia się zawsze parami, więc jak tył zjechany to wymieniasz cały zestaw. To tak na marginesie, zrobisz jak zechcesz.


no sporo tych sradów jest w połowie sradami albo wogóle ja nie wiem chyba naprawde własciciele zdejmują te rury i do odkurzacza biorą :evil:
WÅ‚odi
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 25/4/2007, 09:42

Postprzez WÅ‚odi » 27/4/2007, 03:55

pewnie chodzi o przyczepnośc uzywanej i nowej gum ale to pytanie powinieneś zadac do hefrona bo to on napisal nie ja :? fakt jest taki ze tylna guma duzo szybciej sie zużywa :D:D
WÅ‚odi
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 25/4/2007, 09:42

Postprzez Czejen » 27/4/2007, 06:49

hefron napisał(a):
Czejen napisał(a):muszę wsadzić nową oponę


Przy okazji wtrące się jeszcze raz. Opony wymienia się zawsze parami, więc jak tył zjechany to wymieniasz cały zestaw. To tak na marginesie, zrobisz jak zechcesz.


Widzisz jak chcesz to potrafisz podpowiedzieć... Akurat nie wiedziałem o tych oponach więc dzięki za podpowiedz. A tak w ogóle to na przedzie nie jest zła ale może lepiej wymienić obie w dopiero co kupionym moto to będzie wiadomo na czym się jeździ...
Nie dyskutuj z debilem.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Czejen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/4/2007, 09:56

Postprzez cichy » 27/4/2007, 07:27

eneasz napisał(a):Sory chyba zgubilem sie w tych cytatach, no tak tyl zuzywa sie duzo szybciej, nawet dwa razy szybcieja nie daj bosze jak ktos pali gumki, startuje jak rakiet z sygnalizatorow to juz wogole i wtedy znika mu tyl a przod ledwo musniety i co? jak sie wlozy nowy tyl to przod juz nie ma przyczepnosci? Ma za slaba bo nie jest 100% nowy tylko 70% ? To tak jak by zmieniac w przednionapedowce opony na tylnej osi bo sie zmienilo na przedniej


Można sobie zmienić jedną gumę, jeżeli druga ma jeszcze trochę mięcha i nie jest leciwa. W takim przypadku ważne jest, aby wymienić na ten sam model. U mnie zużywają się w podobnym tempie, a nie powiem żebym je oszczędzał, wystarczy nie palić gumy.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez hefron » 27/4/2007, 14:54

eneasz napisał(a):Sory chyba zgubilem sie w tych cytatach, no tak tyl zuzywa sie duzo szybciej, nawet dwa razy szybcieja nie daj bosze jak ktos pali gumki, startuje jak rakiet z sygnalizatorow to juz wogole i wtedy znika mu tyl a przod ledwo musniety i co? jak sie wlozy nowy tyl to przod juz nie ma przyczepnosci? Ma za slaba bo nie jest 100% nowy tylko 70% ? To tak jak by zmieniac w przednionapedowce opony na tylnej osi bo sie zmienilo na przedniej


Chociażby dlatego, że podczas zwykłej jazdy szosowej najbardziej zużywa się opona na środku. Zamiast okrągłego przekroju guma się robi coraz bardziej płaska w miejscu styku z asfaltem. Kiedy wymieniasz tylną na okrąglą nówkę a przód jest płaski masz sytuację kiedy dwa koła mają zupełnie inny przekrój, inną powierzchnię styku i inaczej się zachowują na zakrętach. Ja wole wymienić dwie i mieć spokojną glowę, że w pełni panuje nad sprzętem i mam mniejsze szanse na wywrotkę. Nawet jeśli to będzie 0.001%.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Następna strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê