Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Tor wyścigowy Wyrazów - widowmaker
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Tor wyścigowy Wyrazów - widowmaker

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Tor wyścigowy Wyrazów - widowmaker

Postprzez Åšcigacz » 8/9/2011, 10:15

Dyskusja na temat: Tor wyścigowy Wyrazów - widowmaker
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Tor wyścigowy Wyrazów - widowmaker
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 10:15

W ogóle co to za pomysł pojechać tam na motocyklu :D Gratuluje odwagi :)<br><hr>slusar_o2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 10:27

Jest tam po co się wybierać, czy raczej motocyklem sie nie poszaleje?

Szkoda że takie miejsca są zaniedbywane... Gdyby tylko tego piachu nie było i ktoś o to dbał to by mogło być fajnym miejscem do poćwiczenia. Są jeszcze jakieś takie tory w Polsce? Zaniedbane i takie o których się nie mówi?<br><hr>kudlaty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 11:19

Jeszcze 5-6 lat temu Wyrazów był oblegany przez biker'ów i nie było weekendu, podczas którego nie śmigałoby tam kilkanaście sprzętów. Były nawet organizowane serie wyścigów, czasówki itp. Później pojawiła się driftowa moda, masowe zloty tylnionapędówek i skuteczne brudzenie nawierzchni. Teraz pozostały wspomnienia z pierwszego kolana i gleby...<br><hr>Krooliq
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 11:28

Komentatorzy napisał(a):Jest tam po co się wybierać, czy raczej motocyklem sie nie poszaleje?

Szkoda że takie miejsca są zaniedbywane... Gdyby tylko tego piachu nie było i ktoś o to dbał to by mogło być fajnym miejscem do poćwiczenia. Są jeszcze jakieś takie tory w Polsce? Zaniedbane i takie o których się nie mówi?<br><hr>kudlaty<br>
jest tez stary tor w tychach - z tego co wiem tor testowy fiata stoi wolny<br><hr>thrillco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 11:31

Nie wygląda tak źle. Bedzie trzeba sie tam wybrać na własne oczy zobaczyć, bo w sumie niedaleko <br><hr>dfgh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 12:11

Komentatorzy napisał(a):Nie wygląda tak źle. Bedzie trzeba sie tam wybrać na własne oczy zobaczyć, bo w sumie niedaleko <br><hr>dfgh<br>
nie wygląda źle? a wlatywałeś kiedyś w mega ciasny zakręt koło paczki jadąc po łaciatym asfalcie? jak masz tam za daleko to zapraszam do biłgoraja<br><hr>Thoms
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 12:12

zajrzalem tam na poczatku tego sezonu, jezdzenie tam to walka o utrzymanie sie na motocyklu, mam qualifiery 2 i mimo ze z zakretow wychodzilem lekkim driftem, nie udalo mi sie nawet zagrzac kulturalnie opon, pomijam juz wszechobecny piach, poprzeczne dziury, wyrwy i nawierzchnie o zmiennej przyczepnosci z metra na metr, szkoda drogi, jesli jeszcze tam pojade to poobserwowac jakies drift-zawody<br><hr>bailif
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 12:31

Artyklu pokazuje cala prawde o stanie toru w wyrazowie. No i co? No i g..no! Wlasciel toru - automobilklub czestochowski ma to totalnie w du..pie! Nikomu sie niechce w tej skostnialej organizacji cos z tym zrobic. A mozna postarac sie o finanse z uni i zrobic cos na wzor Radomia. Ech szkoda gadac....<br><hr>Belkot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 12:59

Komentatorzy napisał(a):Jest tam po co się wybierać, czy raczej motocyklem sie nie poszaleje?

Szkoda że takie miejsca są zaniedbywane... Gdyby tylko tego piachu nie było i ktoś o to dbał to by mogło być fajnym miejscem do poćwiczenia. Są jeszcze jakieś takie tory w Polsce? Zaniedbane i takie o których się nie mówi?<br><hr>kudlaty<br>
Komentatorzy napisał(a):jest tez stary tor w tychach - z tego co wiem tor testowy fiata stoi wolny<br><hr>thrillco<br>
A na ten w Tychach można spokojnie wjechać? Z tego co widziałem na filmikach to tor jest zajechany, ale kilka zakrętów by się może znalazło z dobrym asfaltem. W Polsce chcąc pojeździć po torach to trzeba by się przestawić na Supermoto:)<br><hr>kudlaty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 13:58

Komentatorzy napisał(a):Jest tam po co się wybierać, czy raczej motocyklem sie nie poszaleje?

Szkoda że takie miejsca są zaniedbywane... Gdyby tylko tego piachu nie było i ktoś o to dbał to by mogło być fajnym miejscem do poćwiczenia. Są jeszcze jakieś takie tory w Polsce? Zaniedbane i takie o których się nie mówi?<br><hr>kudlaty<br>
Komentatorzy napisał(a):jest tez stary tor w tychach - z tego co wiem tor testowy fiata stoi wolny<br><hr>thrillco<br>
Komentatorzy napisał(a):A na ten w Tychach można spokojnie wjechać? Z tego co widziałem na filmikach to tor jest zajechany, ale kilka zakrętów by się może znalazło z dobrym asfaltem. W Polsce chcąc pojeździć po torach to trzeba by się przestawić na Supermoto:)<br><hr>kudlaty<br>
na google maps widziałem brame, nigdy tam nie byłem, jak tylko bedzie pogoda i w miare cieplo to podlece tam sprawdzic teren. na ten tor mam moze z 15km. <br><hr>thrillco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 16:22

Ja osobiście podziwiam tych co tam z tymi miotełkami przyjeżdżają i sobie radzą, a z takim marudzeniem to ten tor jak i inne rzeczy w naszym kraju się na pewno nie zmienią (czyt. pogrążą się bardziej). Ja jeżdżę GS 500 i dla takich sprzętów to jest bajer, bo duża moc i masa rzeczywiście przeszkadzają. Co nie zmienia faktu, że było tam kilku zapaleńców którzy na litrach przycierali podnóżki. Także nie marudzić, tylko działać/jeździć ;). Bo jak by ktoś to zaczął o to dbać, to musiał by na tym zarobić, a wtedy to za tanio by się tam nie pojeździło, bo trzeba dużo kasy tam zainwestować.<br><hr>Songo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 16:33

Komentatorzy napisał(a):Jest tam po co się wybierać, czy raczej motocyklem sie nie poszaleje?

Szkoda że takie miejsca są zaniedbywane... Gdyby tylko tego piachu nie było i ktoś o to dbał to by mogło być fajnym miejscem do poćwiczenia. Są jeszcze jakieś takie tory w Polsce? Zaniedbane i takie o których się nie mówi?<br><hr>kudlaty<br>
Komentatorzy napisał(a):jest tez stary tor w tychach - z tego co wiem tor testowy fiata stoi wolny<br><hr>thrillco<br>
Komentatorzy napisał(a):A na ten w Tychach można spokojnie wjechać? Z tego co widziałem na filmikach to tor jest zajechany, ale kilka zakrętów by się może znalazło z dobrym asfaltem. W Polsce chcąc pojeździć po torach to trzeba by się przestawić na Supermoto:)<br><hr>kudlaty<br>
Komentatorzy napisał(a):na google maps widziałem brame, nigdy tam nie byłem, jak tylko bedzie pogoda i w miare cieplo to podlece tam sprawdzic teren. na ten tor mam moze z 15km. <br><hr>thrillco<br>
Też mam blisko bo z Oświęcimia jestem, ale nigdy tam nie byłem. Raczej zamknięte to będzie jeśli należy ten tor do Fiata.<br><hr>kudlaty
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/9/2011, 16:48

Jestem z Chorzowa, czyli jakieś chyba 70 km od Wyrazowa i jeżdżę tam czasami bo po prostu na Śląsku nie mamy toru. Więc da się tam jeździć (w moim przypadku Hornet 900), ale faktycznie dosyć ekstremalnych wrażeń dostarcza taka rozrywka, gdy np ktoś uczy się driftu, ale jadąc z naprzeciwka. Zabić to się tam nikt nie zabije, bo osiągnięcie setki, jest ledwo możliwe. Widziałem tam parę gleb i bez poważnych konsekwencji. Poprzycierać podnóżki można. Chociaż nawierzchnia połatana, dziurawa i sumie kompletnie do d.... Co robić, jeździć się chce, a nasze Państwo woli budować na potęgę stadiony, jakby ludzie do pracy udawali się dryblując piłką.<br><hr>Rob
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/9/2011, 10:24

Zgroza! Pojadę tam kiedyś (ale tylko obejrzeć). Z Opola to niedalego, a może być niezła frajda. Tor wyścigowy made in Poland. Smutne to niestety. <br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/9/2011, 15:14

Komentatorzy napisał(a):Jestem z Chorzowa, czyli jakieś chyba 70 km od Wyrazowa i jeżdżę tam czasami bo po prostu na Śląsku nie mamy toru. Więc da się tam jeździć (w moim przypadku Hornet 900), ale faktycznie dosyć ekstremalnych wrażeń dostarcza taka rozrywka, gdy np ktoś uczy się driftu, ale jadąc z naprzeciwka. Zabić to się tam nikt nie zabije, bo osiągnięcie setki, jest ledwo możliwe. Widziałem tam parę gleb i bez poważnych konsekwencji. Poprzycierać podnóżki można. Chociaż nawierzchnia połatana, dziurawa i sumie kompletnie do d.... Co robić, jeździć się chce, a nasze Państwo woli budować na potęgę stadiony, jakby ludzie do pracy udawali się dryblując piłką.<br><hr>Rob<br>
ze śląska to juz lepiej pojechać w góry. Zajebisty asfalt czysto i nic tylko latać :)<br><hr>slusar_o2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/9/2011, 12:35

twórcy artykułu to sie troszke w głowie poprzewracalo...no tak złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy,kilka lat do tyłu był organizowane zawody i jakos można jeździć,aczkolwiek zgadzam sie z tym że są zdecydowanie lepsze miejsca do zapier...a<br><hr>amator
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2011, 11:08

Zamiast marudzić o piachu to trzeba było też wziąść miotłę i zapierdalać a nie ciągle tylko narzekać a jak chcesz mieć idealny tor to jedź do poznania! haha typowy polak nic tylko marudzić marudzić i marudzić a robić nie ma komu!<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/9/2011, 13:10

Przecież to jest tor do supermoto i rallycrossu a nie zajezdnia autokarów z owiewkami :)<br><hr>Toner
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/9/2011, 10:39

Komentatorzy napisał(a): Artyklu pokazuje cala prawde o stanie toru w wyrazowie. No i co? No i g..no! Wlasciel toru - automobilklub czestochowski ma to totalnie w du..pie! Nikomu sie niechce w tej skostnialej organizacji cos z tym zrobic. A mozna postarac sie o finanse z uni i zrobic cos na wzor Radomia. Ech szkoda gadac....<br><hr>Belkot<br>
Z Wyrazowa? COŚ ZROBIĆ? Widzę że średnio się interesujesz w temacie, ale centralnie przez tor ma przebiegać obwodnica Częstochowy więc to normalne, że ACz przekreślił tor. Jego istnienie to już kwestia czasu. A i tak odbywa się na nim kilka imprez drifterskich w roku, nierzadko przyjeżdża krajowa czołówka więc jak się chce to można.<br><hr>pkpk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê