Zobacz wÄ…tek - Bandit 600
NAS Analytics TAG

Bandit 600

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Bandit 600

Postprzez Pride_6 » 3/9/2011, 19:15

Witam,

Mam problem, wczoraj wracajac noca do domu na trasie skonczylo mi sie paliwo przez pomylke na postaju przelaczylem kranik na PRI i jechalem okolo 2 min calosc do momentu zmiany na ON to okolo 6 min. Zauwazylem to w trakcie tankowania... Wczoraj poczytalem troche po googlach i z postow dowiedzialem sie ze nie powinno sie raczej nic dziac.. Dzis mialem mala przejazdze i po odstawianiu motocykla na noc sprawdzilem olej i ten jest mocno ciemny i poziom jest lekko nad F. Czy przez ta jazde na PRI do oleju dostala sie benzyna ? Czy przez dzisiejsza jazde moglem pogorszyc problem ? I co dalej robic ?
Pride_6
Świeżak
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19/6/2011, 14:11
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez hugo2003 » 3/9/2011, 20:10

Pewnie sie nic nie stalo a moze podczas sprwdzenia akurat przechyliles moto lekko na prawo i z tad poziom powyzej FULL. To ze olej jest ciemny to normalna rzecz. Mysle ze nic sie nie stalo a jazda na PRI nie wplywa na prace silnika lub zeby sie cos stalo... jesli moto pali ti smigaj i korzystaj z Å‚adnej pogody!!!

Ps na przyszlosc jak sprawdzasz olej postaw moto na kolach patrz w oczko a motocykl ma stac w pionie tak ze jedna reka trzymasz za manetke i moto nie ciagnie na zadna ze stron a wtedy na bank masz pion.... ja tak robie i jest ok
POZDRO i SZEROKOSCI!!!
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê