Zobacz wÄ…tek - Kawasaki ZR 7 nie pali
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZR 7 nie pali

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Kawasaki ZR 7 nie pali

Postprzez sml16 » 27/8/2011, 21:45

Witam, wszystkich mam mały probrem z moim nowym motocyklem. Jestem całkowicie zielony w temacie napraw motocyklowych, więc licze na waszą pomoc. Motocykl był nie jeżdżony przez 3 dni, kiedy chciałem go odpalic ruszył na sekundkę i od razu zgasł. Później nie chciał już ruszyć. Akumulator jest sprawny gdyż motor kręci lecz silnik nie chce zaskoczyć tak jak przy braku paliwa;). Pomyślałem że to świece więc wykręciłem je (nie były zalane) przetarłem papierem ściernym i wkręciłem z powrotem, na popych też nie chciał ruszyć. Paliwo jest w zbiorniku, kurek przekręcony na ON. Jest to Kawasaki ZR7 z 2003 r. Jutro posprawdzam przewody paliwowe chociaż nie wiem jak i czy świece dają iskrę.
sml16
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/8/2011, 20:44
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez sml16 » 28/8/2011, 12:49

Dziś z rana odpaliłem motor za pierwszym razem. Wyprostowałem jedynie przewód paliwowy, który był dość mocno zgięty. Nie wiem co wczoraj było nie tak. Wczoraj była deszczowa pogoda, może jakaś kostka nie przepuszczała wiązki. Może to ten przewód, zobaczymy co będzie dalej.
sml16
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21/8/2011, 20:44
Lokalizacja: Jelenia Góra




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê