Zobacz wÄ…tek - pierwsze moto
NAS Analytics TAG

pierwsze moto

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

pierwsze moto

Postprzez Crass » 26/8/2011, 10:45

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Jestem w trakcie robienia prawa jazdy, chciałbym zakupić jakieś moto, więc przyszedłem po rade do mądrzejszych w tym temacie
troche o mnie
33lata
wzrost : 182cm
waga 88kg
doświadczenia w jeżdzie - brak
do wydania : 6k

Motocykl będzie mi służył w 80% do jazdy po mieście(wawa,korki na żwirkach itd). Jednak wyjazdy poza miasto bedą na pewno. W przyszłości na pewno będą również dalekie zagraniczne wyjazdy.
Styl jazdy jaki preferuje to spokojny nie mam zupełnie zapędów sportowych (na codzień jeżdze Volvo ;) .
Mam więc dylemat:
Bardzo bym chciał kupic Honde Shadow 750 ,ale nie wiem jak dam sobie z nią rade w warszawskich korkach. A nie ukrywam że jest to jeden z powodów dla którego przesiadam się na moto.
Drugie moto które mnie interesuje to CB500, i pewnie zdecydowanie będzie lepsza na miasto. No i właśnie pytanie o ile lepsza ? Czy przeciskanie sie miedzy puszkami będzie dużo łatwiejsze na tym motocyklu ?Czy różnica miedzy shadowem a cb jednak nie jest tak drastyczna no i czy nie jestem za duży na Cebulke ?

Bo w trase pewnie zdecydowanie lepsza będzie Shadowka ...no i wygląd chyba jednak bardziej mi Shadow odpowiada. Ciężki wybór

A może polecice mi coś jeszcze
Ostatnio edytowano 26/8/2011, 13:18 przez Crass, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Crass
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26/8/2011, 10:20
Lokalizacja: wawa


Postprzez kowal_71 » 26/8/2011, 11:39

CB jest chyba największą półlitrówką, powinno być git. W korkach na pewno będzie Ci się lepiej jeździć, ale ja bym brał Yamahę XJ600 na Twoim miejscu. Trochę większa moc, no i gabarytowo bardziej okazała. Albo CB 750. Sporo tego na allegro, a to już, można rzec, kultowe moto :)
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê
cron