Zobacz wÄ…tek - yamaha booster filtr stozkowy czy zwykly?
NAS Analytics TAG

yamaha booster filtr stozkowy czy zwykly?

i inne małe pojemności
_________

yamaha booster filtr stozkowy czy zwykly?

Postprzez Provixi » 24/8/2011, 09:37

Witam. Posiadam yamahe booster i mam popekaną pokrywe filtru powietrza i nie moge dostac takiej nowej a uzywanej bym nie chciał. Pasowałoby mi gdybym mogl wrzucic stozka(oczywiscie wtedy wyreguluje gaznik) mam sportowe sprzeglo i wariator. Nałozyłbym jeszcze na to siatke na filtry ob czasem bede jezdził po piachu. Powiedzcie mi jakie są plusy i minusy tego filtra i co byscie zrobili na moim miejscu? Z gory dziekuje
Provixi
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 25/6/2011, 10:41


Postprzez henio12323 » 24/8/2011, 18:47

mozesz kupic stozek i nic nie kombinowac ale taki stozek kosztuje ze 100 zł jak nie lepiej, musi byc gąbkowy
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez komarcc » 24/8/2011, 19:42

Plusy są takie, że będziesz miał trochę lepszy dźwięk, natomiast z minusów większe spalanie. Jeśli masz oryginalny cylinder i dźwięk Ci odpowiada to ja bym kupił oryginalną obudowę nową bądź używaną, jeśli chcesz zaoszczędzić. Co oryginał to oryginał, bezpieczniejszy dla silnika. Poniżej masz nowe obudowy.

http://allegro.pl/obudowa-filtr-powietr ... 45426.html

http://allegro.pl/filtr-powietrza-minar ... 04368.html

Dlaczego nie chcesz używanej obudowy? Miałbyś pewność, że to oryginał i nie pęknie tak łatwo, kupując nowe jest możliwość, że trafisz na chiński plastik i pewnie wrócisz do swojego z pękniętą obudową.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez Provixi » 25/8/2011, 14:20

Bylem u mechanika i probowalismy wkladac te stozki wszystkie byly zle bo mam za duza dysye w gazniku(90mm) i dostawal za duzo powietrza i macie racje nie bede kupowal chinszczyzny i kupilem uzywany jutro chyba przyjdzie i napisze czy sa efekty:D
Provixi
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 25/6/2011, 10:41



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê