Zobacz wątek - Mama nie pozwala mi kupić motóra - POMUSZCIE !!!!!
NAS Analytics TAG

Mama nie pozwala mi kupić motóra - POMUSZCIE !!!!!

O wszystkim
_________

Mama nie pozwala mi kupić motóra - POMUSZCIE !!!!!

Postprzez Czester » 24/8/2011, 16:24

Elo elo! Jestem Wojtek i mam 14 lat. Motorami jaram się od dziecka ale jestem już duży i na widok przejeżdżającego ścigacza dostaję wzwodu. Postanowiłem kupić sobie jakieś Rieju super tjuning cylek 72cc z naklejkami mocy ale mama powiedziała, że sorry, ale nich*ja! Prosiłem o zgodę też tatę ale powiedział mi krótko: "Przypuszczam, że wątpię". Co mam robić, jak ich przekonać? Pomocy!!!! Na motor zarobiłem sam zbierając puszki i żebrząc pod Biedronką. Jeździć umiem bo kiedyś kolega dał mi rundę na swoim Kiłeju Matriksie więc jakieś doświadczenie już mam. Co mam zrobić, jak ich przekonać?
Aha, zauważyłem jeszcze ostatnio, że tata często zagląda w nocy do mojego pokoju. Staje nad łóżkiem i dziwnie mi się przygląda. Nie wiem co o tym myśleć... :oops:

Mam jeszcze pytanie - jak rozwiercę tłumik to takie Rieju pójdzie na koło? Bo chciałbym robić na nim stunty ale jeszcze nie wiem jak się zmienia biegi. Jedynka jest do góry czy do dołu? I gdzie jest sprzęgło? Po lewej czy po prawej? Z góry dzięki za odpowiedzi.

P.S. - znalazłem już podobne tematy na forum ale nikt tam nie udzielił konkretnej porady :(
viewtopic.php?t=66592
viewtopic.php?t=66766
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez mirekm71 » 24/8/2011, 17:03

Nie wiem jak przekonac twoich starych ale po rozwierceniu tlumika jedynka nie bedzie ci juz potrzebna. Bedziesz napier...lal gumy na kazdym biegu i stopale na wstecznym.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez Atlantis » 24/8/2011, 17:10

Temat do zamknięcia?
Avatar użytkownika
Atlantis
Świeżak
 
Posty: 381
Dołączył(a): 5/6/2011, 19:19
Lokalizacja: Poznań

Postprzez motoluka » 24/8/2011, 17:14

Hahaha. Widzę, że nie tylko mnie zaczynają te małolaty wkurzać...
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Leg1oN » 24/8/2011, 17:18

yhym..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê