Zobacz wÄ…tek - witam prosze o pomoc w wyborze kupna bardzo mi zalezy o rady
NAS Analytics TAG

witam prosze o pomoc w wyborze kupna bardzo mi zalezy o rady

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

witam prosze o pomoc w wyborze kupna bardzo mi zalezy o rady

Postprzez bastek1809 » 21/8/2011, 09:23

witam wszytskich jestem tu nowy szukam porad wie co chce kupic dlatego pytam o wskazowki dwa sobie upatrzylem pierwszy to http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-600-M2658925.html

a do drugi http://moto.allegro.pl/suzuki-gsxr-gsx- ... 97771.html tu sie dodzwonilem gosciu mowi ze klocki przod do wymiany zostaly 2 mm mozna jeszcze na tym jezdzic jaki koszt wymiany? olej do wymiany i silnik bierze olej jak w tych modelach bo slyszalem ze to problem ogolny tego modelu i cos drzy jak sie chamuje z przodu przy duzych predkosciach ale nie mozne zdjagnozowac niechce juz tego robic on bo chce wiekszy kupic. prosze o porady bo chce jechac cos kupic z tych bo juz szukam kilka miesiecy pozdrwiam licze na wyrozumialosc
bastek1809
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/8/2011, 09:12
Lokalizacja: skierniewice


Postprzez kowal_71 » 21/8/2011, 11:18

:?
Człowieku, słyszałeś kiedykolwiek o znakach przestankowych? Przecinki, kropki?... A jak już piszesz coś na kompie, to chyba wypadałoby zerknąć do słownika czasem, jeśli nie jesteś pewien pisowni niektórych wyrazów. Albo zainstaluj sobie Firefoxa, tutaj błędy podkreślane są od razu... O zgrozooo...

Wydajesz się zdecydowany na Gixxa, więc nie będę próbował Cię namawiać do spróbowania swoich sił na czymś słabszym. Jeśli facet Ci mówi, że silnik bierze olej, że coś drży z przodu przy Hamowaniu, a Ty nadal się zastanawiasz nad tym egzemplarzem, to ja już nie mam nic do dodania. Krzyżyk na drogę i powodzenia.

Moja rada - skończ szkołę, zrób prawo jazdy, kup coś, co jest polecane na pierwszy motocykl. Ale znając życie i tak zrobisz jak zechcesz.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê