Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Ranking stacji benzynowych - jakość...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Ranking stacji benzynowych - jakość...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Ranking stacji benzynowych - jakość...

Postprzez Åšcigacz » 19/8/2011, 18:25

Dyskusja na temat: Ranking stacji benzynowych - jakość obsługi
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ranking stacji benzynowych - jakość obsługi
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 19/8/2011, 18:25

dziwne-brak stacji w której ja się zaopatruję,czyli Shella
i jej 100 oktanów
<br><hr>jo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/8/2011, 23:58

Komentatorzy napisał(a):dziwne-brak stacji w której ja się zaopatruję,czyli Shella
i jej 100 oktanów
<br><hr>jo<br>
bo shell to szajs :P i nie warto sobie tym gównem głowy zawracać.<br><hr>aaajaki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/8/2011, 05:42

Wpadłem na Orlen podpompować koło i niespodzianka, stanowisko do pompowania jest ale komuś się spodobał wąż ni i pojechałem na kapciu. Wpadłem dzień później z ciekawości czy ten fakt wzbudził działanie ze strony stacji, jak podejrzewałem nie wzbudził :D<br><hr>Młody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/8/2011, 19:03

Komentatorzy napisał(a):Wpadłem na Orlen podpompować koło i niespodzianka, stanowisko do pompowania jest ale komuś się spodobał wąż ni i pojechałem na kapciu. Wpadłem dzień później z ciekawości czy ten fakt wzbudził działanie ze strony stacji, jak podejrzewałem nie wzbudził :D<br><hr>Młody<br>
Mialem to samo na Orlenie w Wawie na pytanie o koncowke do sprezarki uslyszalem .."taki kraj .." i glupi usmieszek od obslugi. <br><hr>nill
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2011, 07:45

Komentatorzy napisał(a):dziwne-brak stacji w której ja się zaopatruję,czyli Shella
i jej 100 oktanów
<br><hr>jo<br>
Shella ???
Dwa razy obsługa "ściągala" mnie z motoru podczas tankowania.
Jak juz zszedlem to kolesie wyskoczyli z lapami abym kask zdejmowal.Poprostu pełna kultura.

Adrian<br><hr>Adrian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2011, 15:11

Komentatorzy napisał(a):dziwne-brak stacji w której ja się zaopatruję,czyli Shella
i jej 100 oktanów
<br><hr>jo<br>
Komentatorzy napisał(a):Shella ???
Dwa razy obsługa "ściągala" mnie z motoru podczas tankowania.
Jak juz zszedlem to kolesie wyskoczyli z lapami abym kask zdejmowal.Poprostu pełna kultura.

Adrian<br><hr>Adrian<br>
Tutaj akurat nie ma nic w tym dziwnego, kask bo wiadomo - jeśli ukradniesz to ciężko zidentyfikować sprawcę... Jeśli chodzi o takowanie siedząc na motorze - obsługa raczej nie powinna mieć nic do gadania - bardziej świadczy to o głupocie użytkownika... <br><hr>Lorem Ipsum
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/8/2011, 15:31

Komentatorzy napisał(a):dziwne-brak stacji w której ja się zaopatruję,czyli Shella
i jej 100 oktanów
<br><hr>jo<br>
Komentatorzy napisał(a):Shella ???
Dwa razy obsługa "ściągala" mnie z motoru podczas tankowania.
Jak juz zszedlem to kolesie wyskoczyli z lapami abym kask zdejmowal.Poprostu pełna kultura.

Adrian<br><hr>Adrian<br>
Faktycznie na shellu kazali zsiasc z moto i sciagnac kask, na stwierdzenie "spokojnie nie okradne was" gosc odpowiedzial, ze to ze wzgledow przeciwpozarowych. Orlen chamska obsluga, zrazilem sie do nich, Lukoil jak sie nie sciagnie kasku to blokuja dystrybutor... itd<br><hr>s.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2011, 06:48

Ja pracowalem 2m-ce na lotosie, pierwszego dnia uczyli mnie jak podkradac punkty klientom. Potem uczyli mnie jak spławic klienta jesli ten chce cos do jedzenia, a i w kolko opowiadali jakie to numery wycinali tankujacym... Z perspektywy klienta jest ok bo nie skapnie sie ze punktow nie naliczylo, a ze nie dostal nic do jedzenia to tez zawsze byla jaksa wymowka ze sila wyzsza. Ale bedac tam w srodku dopiero zobaczylem jak bardzo obsluga klienta ma w d***.<br><hr>k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/8/2011, 10:19

Komentatorzy napisał(a):dziwne-brak stacji w której ja się zaopatruję,czyli Shella
i jej 100 oktanów
<br><hr>jo<br>
Komentatorzy napisał(a):Shella ???
Dwa razy obsługa "ściągala" mnie z motoru podczas tankowania.
Jak juz zszedlem to kolesie wyskoczyli z lapami abym kask zdejmowal.Poprostu pełna kultura.

Adrian<br><hr>Adrian<br>
Komentatorzy napisał(a):Tutaj akurat nie ma nic w tym dziwnego, kask bo wiadomo - jeśli ukradniesz to ciężko zidentyfikować sprawcę... Jeśli chodzi o takowanie siedząc na motorze - obsługa raczej nie powinna mieć nic do gadania - bardziej świadczy to o głupocie użytkownika... <br><hr>Lorem Ipsum<br>
jeżeli dla Ciebie nie ma nic dziwnego w tym ,że wszystkich należy traktować jako potencjalnych złodziei no to masz fajne podejście. Za bardzo nie rozumiem ostatniego zdania, co świadczy o głupocie i użytkownika czego?

Jak rozumiem, Ty zawsze schodzisz z motocykla podczas tankowania, ciekaw tylko jestem czy podczas tankowania samochodu prosisz wszystkich pasażerów o opuszczenie pojazdu, jeżeli ni to jak o Tobie to świadczy?

Zamiast obrażać ludzi których nie znasz pisz po prostu swoje zdanie!

Miłego dnia<br><hr>Mariusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/6/2013, 08:41

Komentatorzy napisał(a):dziwne-brak stacji w której ja się zaopatruję,czyli Shella
i jej 100 oktanów
<br><hr>jo<br>
Komentatorzy napisał(a):Shella ???
Dwa razy obsługa "ściągala" mnie z motoru podczas tankowania.
Jak juz zszedlem to kolesie wyskoczyli z lapami abym kask zdejmowal.Poprostu pełna kultura.

Adrian<br><hr>Adrian<br>
Komentatorzy napisał(a):Tutaj akurat nie ma nic w tym dziwnego, kask bo wiadomo - jeśli ukradniesz to ciężko zidentyfikować sprawcę... Jeśli chodzi o takowanie siedząc na motorze - obsługa raczej nie powinna mieć nic do gadania - bardziej świadczy to o głupocie użytkownika... <br><hr>Lorem Ipsum<br>
Sam chyba jesteś głupi. Bo jak to? Jadąc z motocykla nie spadniesz ale już stojąc pod dystrybutorem owszem? Jeszcze nigdy nie tankowałem stojąc obok motocykla i jakoś żyję ja i żadna stacja benzynowa nie spłonęła... Szok normalnie.<br><hr>Batman
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê