Zobacz wÄ…tek - Co na drugi motocykl?
NAS Analytics TAG

Co na drugi motocykl?

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Co na drugi motocykl?

Postprzez sh4ggy » 19/8/2011, 18:06

Jest to mój pierwszy post na tym forum, a więc na początek chciałbym się ze wszystkimi przywitać- Witam.
Przymierzam siÄ™ do zakupu motocykla, interesujÄ… mnie takie modele jak:
-Honda CBR 600F3
-Yamaha Thundercat 600
-Suzuki Sv 650n (przed liftem)
-Kawa ZXR 400 i mały Bandyta 400 (choć tutaj odstrasza mnie rocznik, do tego są mało popularne)
-w ostateczności Suzuki gs500, lub inne pół-litrówki
Motocykl planuje kupić późną zimą, bo prawko zdaje dopiero na wiosnę. Wymienione modele podałem tylko tak orientacyjne, żebyście mogli wiedzieć w czym gustuje, głównie interesują mnie wasze propozycje i sugestie.
Wcześniej posiadałem komarka 3(stare dzieje), niedawno Jawę 350(pierwsza większa maszyna) którą jeździłem rok, głównie po okolicy ze względu na brak prawka, w tym samym czasie Quada chinola 250, którego posiadałem kilka miesięcy dłużej. Obycie "jakie takie" mam, i pierwsze przewrotki za sobą oraz wyczucie w manetce i sprzęgle.
Moje "parametry": 175cm wzrostu, 70kg wagi
Dodam że nie chce zmieniać motocykla po jednym czy dwóch sezonach, bo zbyt ciężko pracowałem na niego, żeby potem sprzedać go za 3/4 tego co za niego dałem.
sh4ggy
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19/8/2011, 17:23


Re: Co na drugi motocykl?

Postprzez dokter » 19/8/2011, 18:16

sh4ggy napisał(a):-Suzuki Sv 650n (przed liftem)
-Kawa ZXR 400 i mały Bandyta 400 (choć tutaj odstrasza mnie rocznik, do tego są mało popularne)
-w ostateczności Suzuki gs500, lub inne pół-litrówki
.


Nie ładnie kolega bez prawka jeździ
Na SV uważaj ale powinieneś dać radę. Bandyta 400 to żadki okaz może lepiej celuj w 600 jeżeli udźwigniesz :P no i standardowo GS 500 CB 500 oraz er5/6 w zależności od twojej wygody.
Life is deadly.
Avatar użytkownika
dokter
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 19/7/2010, 20:59
Lokalizacja: Pomorze


Postprzez amahay » 19/8/2011, 19:05

na sv uważaj bo dużo padak jest na rynku wtórnym .
poza tym spokojnie dasz radÄ™ .
Avatar użytkownika
amahay
Stały bywalec
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 25/3/2010, 16:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sh4ggy » 20/8/2011, 15:17

dzięki za odpowiedzi, może jakieś sugestie co do innych moto?
bardzo interesuje mnie Honda cbr 600, znajomy od tego zaczynał i mówi, że świetny motocykl, no i właśnie poradził mi go kupić, z opinii internautów wynika ze to bardzo przyjazna maszynka, jeśli ktoś by mógł napisać coś o Yamaszce Thundercat będę wdzięczny.
sh4ggy
Świeżak
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19/8/2011, 17:23



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê