Zobacz wÄ…tek - Ubezpiecznei motocykla jak to jest??
NAS Analytics TAG

Ubezpiecznei motocykla jak to jest??

Przepisy, prawo
_________

Ubezpiecznei motocykla jak to jest??

Postprzez tupek30 » 23/4/2007, 09:40

Czesc mam taka sprawe gdyz mieszkam zagranica i chcialbym kupic w polsce moto i ubezpieczyc je w polsce i moje pytanie dotyczy ubezpiecznia gdyz ma za 2 miesice wpasc do mnie brat i jesli kupilby mi motocykl to jak by jechal busem to by mi go przywiozl chcialbym moto ubezpieczyc w polse ale moj brat nie ma prawajazdy na motocykl i czy bedzie mogl ubezpieczyc moto na siebie jesli nie ma prawka na A??? dzwonilem do polski po kilku firmach ubezpieczeniowych i nikt niestety niechcial mi ubezpieczyc moto na odleglosc tzn. podaje dane i wplacam pieniadze na konto a oni mi przysylaja ubezpiecznie niestety w polsce jestem bardzo zadko i mam niemaly problem gdyz tu gdzie mieszkam ubezpieczenie motocykla wiaze sie z kosmicznymi kosztami aha i czy motocykl w polsce moze miec wogole innego wlasiciela w dowodzie a na inna byc zarejestowany??

Niewlasciwy dzial. Temat przenosze a na przyszlosc prosze o wlasciwe lokalizowanie tematow.
siekson
tupek30
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/4/2007, 09:33


Re: Ubezpiecznei motocykla jak to jest??

Postprzez siekson » 23/4/2007, 10:08

tupek30 napisał(a):czy motocykl w polsce moze miec wogole innego wlasiciela w dowodzie a na inna byc zarejestowany??


Nie rozumiem. No przeciez w dowodzie rej. masz wpisanego wlasciciela. A na motocykl chyba innego dokumentu nie ma .No chyba ze jest jakis dowod osobisty dla motocykli ;).
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez tupek30 » 23/4/2007, 11:01

kurcze wlanalem sie :) chodzi mi o to czy motocykl moze byc zarejestrowany na jana kowalskiego a ubezpieczony na anne nowak
tupek30
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/4/2007, 09:33



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê