Zobacz wÄ…tek - CBR f4 pierwszy ale nie do konca
NAS Analytics TAG

CBR f4 pierwszy ale nie do konca

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

CBR f4 pierwszy ale nie do konca

Postprzez studnia » 13/8/2011, 17:29

Czesc wszystkim, mam do Was pytanie o cbr f4 od malego mialem stycznosc z jednosladami juz w podstawowce dziadek swietej pamieci uczyl mnie jezdzic na wsk 125 :) to byla machina,potem jezdzilem jakimis simsonami no a moje ostatnie moto to mz 150 byla. Teraz mialem tak ze 3 lata przerwy w jazdzie bo studia, brak czasu itd itd wiecie jak to jest. Teraz do Was pytanie czy taka f4-ka na dana chwile bylaby ok czy za mocna?Zanim mnie zjedziecie to chce tylko dopowiedziec ze patrzac na to z perspektywy czasu nigdy podczas jazdy na tych gorszych drogach i dziurawych, czasami polnych i bez prawka nie mialem kasku i teraz jak sobie pomysle o tym to byla wielka glupota. No to teraz wy:)
studnia
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/8/2011, 17:21


Postprzez Bies600 » 13/8/2011, 18:56

Moim zdaniem za słaba, 110km to niewiele biorąc pod uwagę że masz doświadczenie wsk na polnych drogach. Lepiej rozejrzyj się za jakimś litrem !



jeśli nie masz coś mądrego do powiedzenia, to się nie odzywaj
madcap
Bies600
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 7/1/2011, 10:27


Postprzez studnia » 13/8/2011, 19:12

Jak ktos chce jeszcze cos w tym stylu pisac to darujcie sobie,pytam powaznie.
studnia
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/8/2011, 17:21

Postprzez Blood » 13/8/2011, 20:10

Wszystko zależy od umiejętności. Ja nigdy nie jeździłem na motocyklu, zrobiłem prawko i kupiłem f4i. Na 600 czuję się jak ryba w wodzie, ale mam do tego predyspozycje. Już na kursie potrafiłem zejść na kolano. Popytaj, może ktoś da Ci pojeździć jakąś 600 i sam się przekonasz na własnej skórze co to jest sto kucy pod dupą.
Blood
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12/7/2011, 10:28

Postprzez swiderski » 14/8/2011, 12:13

siemano !! w moim przypadku F4 była pierwszym moto ! jest to naprawdę zajebisty sprzęt !! do 5 tyś. łagodny jak baranek, a powyżej pokazuje swój pazur !! jak dla Ciebie powinien być SPOKO !! szczególnie, że masz już na swoim koncie lekkie obycie !! ja latam na niej już parę miesięcy i ani raz mnie nei zawiódł ! gdy trzeba odkręcić robi to w zajebisty sposób ! bardzo wygodny i świetnie się go wyczuwa !! POLECAM Ci go w 100 % !! jeśli chcesz więcej info/pomocy to wal na priv !!
szerokości ! lewa w góre !!
swiderski
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24/5/2009, 08:54

Postprzez studnia » 14/8/2011, 12:26

Dzieki koledzy o to mi chodzilo,co do zejsc na kolano na tym czym jezdzilem do tej pory nie da sie za wiele zdzialac ale jak mialem kumpla z tylu to zawsze przed zakretem mowil mi zebym sie tak tylko k...a nie przechylal a ja po prostu czulem ze tak trzeba;D Thx raz jeszcze.
studnia
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13/8/2011, 17:21



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê