Zobacz wątek - Dostałem odszkodowanie za ciuchy motocyklowe, ale..
NAS Analytics TAG

Dostałem odszkodowanie za ciuchy motocyklowe, ale..

Przepisy, prawo
_________

Dostałem odszkodowanie za ciuchy motocyklowe, ale..

Postprzez J E L I T O » 10/8/2011, 15:08

Witam.
Miałem wypadek, wyjechała baba, moto skasowane, odszkodowanie za moto wzięte, i kupione nowe. to tak w skrócie. Teraz dostałem odszkodowanie za buty, kombi i kask.
Ale żeby odszkodowanie zostało wypłacone do ubezpieczyciela muszę wysłać uszkodzone ciuchy. Czy da się coś z tym zrobić bo w sumie wszystko jest w dobrym stanie :) Czy liczy się sztuka, czy mogę wysłać np sweter i kask dziadka ;) a może dokładnie to sprawdzają?
zx10r 09r
Avatar użytkownika
J E L I T O
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 6/9/2010, 20:43
Lokalizacja: STALOWA WOLA


Postprzez Invi » 10/8/2011, 16:58

Ciężko będzie, możesz domagać się aby wycenili wartość ubrań po wypadku (powinny być jakieś grosze, ale pewnie najpierw wyskoczą z 50% wartości ciuchów).

Ja zapomniałem wysłać jedną kurtkę, i się biedulki nie doliczyły.

Jak wyślesz inne to mogą ci zarzucić próbę oszustwa ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez Domokun » 13/8/2011, 09:29

A robili zdjęcia tych kurtek, kasków itp ? Jak tak to musisz wysłac chociaż podobne, jak nie, to wyślij jakieś spodnie robocze z obi i kurtke ortalionową i tyle.
Domokun
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3/8/2010, 20:33

Postprzez Invi » 13/8/2011, 09:41

Zdjęć nie robili, ale jak napisał że miał alpiny supertech a oni dostaną klapki to mogą się skapnąć, jednak aż tacy idioci tam nie pracują ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Domokun » 13/8/2011, 10:56

Przechodziłem przez to trochę na innej płaszczyźnie. W skrócie, nie możemy Cię namawiać to popełnienia przestępstwa

ale

Słyszałem o takim jednym gościu znajomym mojego wujka kolegi co razem łowią ryby z kuzynem Andrzeja tego od Walczakowej. I on tez miał podobny przypadek, to podobno kupił na allegro jakieś sztukancjie rzeczy, byle z wyglądu się zgadzały, obdrapał z napisów, że niby podczas wypadku i wszystko uszło.
Domokun
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3/8/2010, 20:33



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê