Zobacz wątek - Odzież Rukka, proszę o opinie użytkowników.
NAS Analytics TAG

Odzież Rukka, proszę o opinie użytkowników.

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Odzież Rukka, proszę o opinie użytkowników.

Postprzez Krzysiek1971 » 4/8/2011, 07:29

Witajcie. Po 2 sezonach przygód z Modeką postanowiłem zmienić garniturek, tym bardziej że zrzuciłem sporo wagę i Modeka była za duża. Pomyślałem o ciuchach Macna. Podobno dobre i za dobre pieniądze. Pojechałem do sklepu pomierzyłem i generalnie ciuchy OK. Jednak w innym sklepie sprzedawca namawia mnie na Rukkę. Okazało się że jak pomacałem i przymierzyłem to chyba ma rację. Ubranie wg mnie super: jakość, wykonanie, wszystko na najwyższym poziomie. Cena dużo wyższa niż Macna, ale jak zamówię za miedzą to wyjdzie nie tak drogo. Przed zakupem chciałbym was prosić o opinię na temat nieprzemakalności tych ubrań. Sprzedawca mnie zapewnia, że nie trzeba kupować kondona przeciwdeszczowego bo materiał z jakiego jest wykonana kurtka jest w 100% nieprzemakalny. Czy ktoś z was ma Rukkę i testował w deszczu?
...
Krzysiek1971
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11/1/2011, 15:31
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez immichoo » 4/8/2011, 08:54

Nie wiem jaki model przymierzałeś.

Ja mam komplet Athos - czyli najtańszy model Rukka. Zrobilem w tym jakies 2 tys. km.

W deszczu przejechałem 170 km jednym ciągiem i w środku sucho ale musisz mieć bieliznę termoaktywną aby nie było zimno bo woda przechodzi przez zewnętrzną warstwę z Cordury i spływa po membranie Gore.

Cały ten odcinek 170 km miałem bluzę termoaktywną ale nie włożyłem kalesonków i troche zmarzlo mi co nieco :)

Jak do tej pory mogę polecić.

pzdr
immichoo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/8/2011, 08:46


Postprzez michael » 4/8/2011, 09:24

Ogólnie gore-tex ma gwarancję 100% nieprzemakalności dożywotnio.
1952 SHL M-04
2000 Suzuki GSF 600 S Bandit
michael
Bywalec
 
Posty: 515
Dołączył(a): 25/1/2007, 20:56
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Krzysiek1971 » 4/8/2011, 10:54

Mierzyłem Właśnie Athosa i spodnie Unit. Na ebay znalazłem w cenie Athosa kurtkę Quartz, ponoć model z tego roku...
...
Krzysiek1971
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11/1/2011, 15:31
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê