Zobacz wÄ…tek - prawojazdy z UK na PL kat B problem z egzaminem Kat A
NAS Analytics TAG

prawojazdy z UK na PL kat B problem z egzaminem Kat A

Przepisy, prawo
_________

prawojazdy z UK na PL kat B problem z egzaminem Kat A

Postprzez vipert » 24/7/2011, 09:01

Witam jak w temacie mam prawo jazdy UK kat B dowiedziałem się że muszę wymienić na polskie zanim zacznę kurs na kat A dla mnie osobiście to głupota bo co bym wymieniał jak bym B nie miał:) czy ktoś może mi wytłumaczyć ten cyrk? czy nie można zrobić wymiany po ? druga sprawa czy muszę mieć taki długi kurs kolo jednego miecha czy mogę to przyspieszyć nie mam zamiaru klepać testów u kogoś jak mogę to zrobić w domu
dzięki za info
vipert
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22/7/2011, 12:36


Postprzez Kirgeron » 24/7/2011, 11:21

Wiesz to zależy od szkoły, wiadomo że nikomu nie chcę się łazić na teorię, no ale... zawsze możesz zagadać, że masz kat. B i znasz przepisy itd.

Są szkoły, gdzie organizują tzw. kursy ekspres (zazwyczaj dopłaca się ileś tam zł) - załatwiasz wszystko w 1 miesiąc. Szybciej się raczej nie da, chyba że ktoś w rodzinie prowadzi OSK. :D
Avatar użytkownika
Kirgeron
Świeżak
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1/7/2010, 00:01


Postprzez komarcc » 24/7/2011, 11:50

W moim radiu jest reklama OSK i mówią, że: "to od Ciebie zależy czy zdajesz w tydzień czy w miesiąc" i to bez dopłaty :)
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez Jaros10 » 25/7/2011, 13:55

ja robiłem teorię w weekend, a kurs ogólnie zajął mi 3 tygodnie, ale to też dlatego, że był długi weekend i i instruktorzy się urlopowali ;)
Jaros10
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10/7/2011, 20:17
Lokalizacja: Otwock



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê