Zobacz wÄ…tek - jak wymienic manetke gazu w r6.pomocy!!!!!
NAS Analytics TAG

jak wymienic manetke gazu w r6.pomocy!!!!!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

jak wymienic manetke gazu w r6.pomocy!!!!!

Postprzez wasciu5 » 23/7/2011, 10:03

witam wszystkich.wczoraj zabralem sie do wymiany manetki gazu w mojej r6 (2001).po zdemontowaniu rolgazu z prawej raczki i rozkreceniu polowy motocykla doszedlem do wniosku ze jedyny sposub to zdemontowanie dwoch linek gazu.najgorsze bedzie odkrecenie linek przy gaznikach po pierwsze nie ma tam zbyt duzo miejsca po drugie musze miec jakis specjalny klucz nr 10 zeby zluzowac naciag.wiec zwracam sie do was o pomoc lub jakas wskazowke jak mam to zrobic?z gory dziekuje za komentarze
wasciu5
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/3/2011, 18:29
Lokalizacja: londyn


Postprzez hugo2003 » 23/7/2011, 18:22

Jesli chcesz zmianic sama manetke nie potrzebnie rozkrecasz pol motocykla a juz napewno nie musisz kombinowac przy gaznikach!!!!
Podejrzewam ze wystarczy wykrecic dwie sroby uwalniajace manetke Ewentualnie klamke hamulca i ciezarek na koncu kierownicy....
Powykreceniu srob manetka powinna sie rozpolowic i "trzymac tylko na linkach" ktore sie wyjmuje z rollgazu....
Popatrz dokladnie na spokojnie a napewno dojdziesz do tego i gazniki zostaw w spokoju... Powodzenia !!!
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê