Zobacz wÄ…tek - honda xr 600 kilka pytan do danego egzempaza
NAS Analytics TAG

honda xr 600 kilka pytan do danego egzempaza

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

honda xr 600 kilka pytan do danego egzempaza

Postprzez batmanek11 » 23/7/2011, 16:43

witam.
dzisiaj wybieram sie obejrzeć taka hondę:
http://tablica.pl/oferta/honda-xr600-su ... D7R5W.html
mam kilka pytań a mianowicie gościu pisze ze zarejestrowany i opłacony, a ja na zdjęciu nie widzę zamontowanych kierunków, można tak jeździć wg. prawa? czy zabiorą mi dowód na kontroli?
drugie pytanie tyczy się przedniego widelca, wygląda trochę śmiesznie,niby z naklejka showa, wychodziły takie modele? z 3 półkami? pierwsze widzę takie coś. plastiki tez jakieś kombinowane, orginal z tych lat wygląda inaczej no ale w sumie przerobiony na sm.
ogólnie byl bym wdzięczny za jakiekolwiek uwagi, na co popatrzeć przy oględzinach itd. o motocyklu wiem mało, bo lecę z bratem, on wszystko uzgadniał, z gościem nawet nie gadałem, ale mamy kilkanaście km wiec przejechać sie nie zaszkodzi, boje sie żebym nie wpakował sie w gówno.
batmanek11
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/8/2010, 19:46
Lokalizacja: Namysłów


Postprzez michael » 23/7/2011, 23:37

Nie można jeździć bez kierunkowskazów. Z przodu to nie trzecia półka, tylko stabilizator dający większą sztywność zawieszenia. Ten na zdjęciu jest jednak wyjątkowo paskudny (z drugiej strony to nie element do oglądania)...
1952 SHL M-04
2000 Suzuki GSF 600 S Bandit
michael
Bywalec
 
Posty: 515
Dołączył(a): 25/1/2007, 20:56
Lokalizacja: Białystok




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê