Zobacz wÄ…tek - Chyba chinol 150cm3
NAS Analytics TAG

Chyba chinol 150cm3

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Chyba chinol 150cm3

Postprzez xia » 20/7/2011, 17:31

Witajcie, aktualnie posiadam motorower Zipp Shock 50cm3 , chciałbym pośmigać na czymś lepszym mocniejszym i zwinniejszym... Szukałem motocykla do 2000 zł ( używanego , wiedziałem że znajdę takiego że trzeba będzie trochę w niego włożyć pieniędzy ) wyszukałem z niedaleka , 50 km odemnie , a dokładniej : http://moto.allegro.pl/ylsmco-fd150-3-t ... 14054.html , podoba mi się , dużego wkładu w niego nie ma... Nie wiem czy to dobry wybór, może coś lepszego mogę znaleźć w tej cenie , i nie daleko od mojego miasta?
Doradźcie!
Dziękuję z góry i Pozdrawiam serdecznie wszystkich motocyklistów!
xia
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/7/2011, 17:22
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez bosman78 » 20/7/2011, 19:27

odpuść sobie takie wynalazki, ja właśnie sprzedałem rometa Z-125. Prównywanie chinola do jakiego kolwiek motocykla ( Honda,Kawa,yamaha... z tej samej klasy pojemności jest takie jak poloneza do pasata. Oczywiście cena kusi ale w zamian za ną otrzymujesz raczej "próbkę" motocykla a nie sprzęt w dobrym słowa znaczeniu
Honda CBF 600 NA
Avatar użytkownika
bosman78
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 30/11/2010, 18:04
Lokalizacja: Wawa


Postprzez bosman78 » 22/7/2011, 14:36

mam generalnie mieszane odczucia co do chińszyzny. Ale rozgraniczyć należy tutaj 2 aspekty.
Produkty chiÅ„ski ( wyprodukowany w chinach, przy chiÅ„skim reżimie jakoÅ›ci wykonania oraz chiÅ„skiej myÅ›li technicznej) – takim przykÅ‚adem sÄ… romety
Produkt Chiński( wyprodukowany w chinach, przy zachodnim reżimie jakości oraz zachodniej technologii)- to już inna sprawa
Ja już drugi raz bym nie zaryzykowal takiego zakupu może i Z-150 to zupeÅ‚ni inna bajka niż Z-125 ale nie mam ochoty tego sprawdzać bo zbyt wiele razy przejechaÅ‚em siÄ™ na „tanich” chiÅ„skich produktach. OglÄ…daÅ‚em na moto-show stoisko rometa i tylko siÄ™ utwierdziÅ‚em w swoim przekonaniu, niestety a swego czasu byÅ‚e forpocztÄ… dla rometów
Honda CBF 600 NA
Avatar użytkownika
bosman78
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 30/11/2010, 18:04
Lokalizacja: Wawa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê