Zobacz wątek - Szukam serwisu/warsztatu skuterowego w Warszawie
NAS Analytics TAG

Szukam serwisu/warsztatu skuterowego w Warszawie

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Szukam serwisu/warsztatu skuterowego w Warszawie

Postprzez enklava » 18/1/2011, 10:01

Szukam porządnego serwisu skuterowego na terenie Warszawy

Skuter: Suzuki Katana 50/70ccm 2003 r.


Co należałoby zrobić w skuterku

- generalny przegląd :)

a ponadto

- poprawić i wyregulować tylni hamulec ( mam klocki do montażu ) włącznie z jego odpowietrzeniem, poprawa mocy przedniego hamulca
- w zeszłym roku próbowałem co nieco zmodyfikować skuter: niestety nowe rolki , sprężyna centralna, sprężynki wariatora, sportowy filtr powietrza oraz dysza gaźnika w różnych kombinacjach nie współgrają ze sobą. Skuter przed modyfikacją był bardzo zrywny, zachciało mi się przerobić go pod stunt, niestety w którymś momencie popełniłem jakiś błąd i skuter stracił na mocy, nawet po powrocie do pierwotnego setu nie miał tej mocy co wczesniej. Należałoby cały set odpowiednio zmodyfikować, ew coś dokupić. Wg mnie problem tkwi przedewszystkim w rolkach, te które znalazłem po poprzednim właścicielu były mocno starte, gdy po nieudanym tuningu wróciłem do tych samych, zapewne przez to , że każda trafiła w inne miejsce niż była, skuter stracił na mocy.

- wymiana gaźnika - w moim skuterze jest gaźnik Keihin. Niestety jest to model bez regulacji składu mieszanki, próbowałem przy różnych układach innych części dobierać odpowiednią dyszę ( 75 i 90 - takie posiadam ) ale różnicy w zasadzie nie było. Gaźnik kupiłbym na allegro, ale potrzebowałbym Państwa porady w doborze odpowiedniego, kiedy już skuter zostanie obejrzany w serwisie

- wymiana paska tzn. pomoc w doborze + montaż

- wymiana kierunkowskazów na te dostarczone przeze mnie

- poprawa elektryki - po poprzednim właścicielu jest spory bajzel , przedewszystkim należałoby poskracać kable i ew. je w niektórych miejsach zailozować.

- wymiana przełożeń. Oryginalnie katany posiadają blokadę właśnie w tym miejscu. Z tego co się orientuje to wymiana przekładni na te stosowane w skuterach marki Aprillia niweluja problem.

- zespawanie kwasówką tłumika przy śrubie mocującej

Jak widać jest sporo do zrobienia. Chciałbym aby skuter w odpowiednie ręcę na początku lutego, dlatego prosiłbym o wstępną wycenę. ( bez ceny części )




CZY KTOŚ Z WAS ZNA WARSZTAT KTÓRY MÓGŁBY SIĘ TYM ZAJĄĆ??
enklava
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 18/1/2011, 09:36
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez zusiamuzia2 » 15/7/2011, 14:53

porządnego serwisu skuterowego na terenie Warszawy znajdziesz na www.ofachowcach.pl
zusiamuzia2
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28/6/2011, 10:43




Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr