Zobacz wÄ…tek - (S) Suzuki Bandit 600N
NAS Analytics TAG

(S) Suzuki Bandit 600N

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

(S) Suzuki Bandit 600N

Postprzez blazioo » 12/7/2011, 15:00

Witam jak w temacie posiadam do sprzedania Bandita 600 nikeda moto w stanie niemal idealnym wszystko tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach i całe moto w oryginale nic nie przerabiane. Motocykl użytkowany turystycznie na weekendowe wyprawy, w ubiegłym sezonie z ciekawości jechałem na hamownię tylko i wyłącznie w celu sprawdzenia w jakiej kondycji jest motocykl i wynik zaskakujący producent podaje 78Km mi pokazało 82,7Km wszystko udokumentowane, motocykl na bieżąco serwisowany, posiada wiele dodatków turystycznych: chromowane gmole osłona łańcucha itp. ks.serwisowa i pełna dokumentacja oczywiście jest.cena jaka mnie interesuje to 7200zl oczywiście do dużej negocjacji ale kto go zobaczy nawet nie będzie musiał sie negocjować motocykl wart swoich pieniędzy, wiadomo taniej też się da znaleźć ale dokładać potem albo mieć moto po wypadku to ja dziękuję bardzo.
kontakt tylko telefoniczny 691456989 (woj. śląskie)
blazioo
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 31/1/2009, 10:34
Lokalizacja: SPS


Postprzez blazioo » 14/7/2011, 21:46

z powodu 2tyg. urlopu propozycje na maila nie będą rozpatrywane, kontakt telefoniczny jak najbardziej, cena do negocjacji.
blazioo
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 31/1/2009, 10:34
Lokalizacja: SPS


Postprzez blazioo » 31/7/2011, 12:17

proszę nie składać propozycji czy oddam za 6tyś. bo nie oddam za tyle !
nadal aktualne !
blazioo
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 31/1/2009, 10:34
Lokalizacja: SPS



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê