Zobacz wÄ…tek - Husqvarna TE 610E / SM 610S 99r - zapytanie
NAS Analytics TAG

Husqvarna TE 610E / SM 610S 99r - zapytanie

Enduro, Cross
_________

Husqvarna TE 610E / SM 610S 99r - zapytanie

Postprzez pldakuc » 12/7/2011, 12:16

Cześć Koledzy
Mam parę pytań do marki jak i do modelu:
1 Czy w husqvarnie jest taki program jak w KTM-e do zakupu części i podzespołów ??
gdzie można sobie wejść samemu w necie, pozaglÄ…dać co potrzeba i podane sÄ… nr zamówieniowe tego ( by nie prosić siÄ™ …. Zychów, Mleczki itp. którzy i tak wszystko w du…. ie maja )

Jeśli tak proszę o informacje

2 Serwisówka podaje olej do silnika AGIP RACING 4T 5W40 – można zalać Castrol Power 1 Racing 4T 10W-50 ?? -ile wchodzi 1,2l ?????
3 Co do oleju do przednich lag zalać Motul Fork OIL Expert 10W czy 15W -ile wchodzi 1,2L ??
4 I najważniejsze pytanie jakie to są w końcu te uszczelki na cały silnik ??? bo nikt nie umie na to pytanie odpowiedzieć i tak się borykam z tematem ;(( chętnie kupiłbym komplet ATHENY ale nie wiem które już zamówić bo sprzedawcy nie umieją na to pytanie odpowiedzieć / albo nie chcą
Z góry dzikuje za podpowiedz sugestie i pomoc
Pozdrawiam
pldakuc
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19/12/2010, 21:29
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez henio12323 » 12/7/2011, 14:05

1) nie spotkałem sie z tym. wiem ze są katalogi huski. mleczek i zych podsyłaja drukowane jak sie poprosi. lub moze maja gdzies internetowe wersje. ale jako tako o takich katalogach rodu z ktma nie widziałem do żadnej marki. ( moze honda ma cos na podobe ale to nie to samo )
2) można smiało, moto jest z 99 roku wiec wtedy moze i agip był rekomendowanym olejem. ale przez tyle lat oleje na pewno przeszły nie jedną zmiane, i byc moze zwykły półsyntetyk jest teraz lepszy niz stary syntetyk :P także smiało castrol power 4T mozna lac. mozna tez motula 300V. ale castrol tanszy jest. ile wchodzi ? serwisówka sie kłania :D
3) do zawieszeniu USD z reguły idzie olej 5W. znów skonsultuj to z serwisówką. tam bedzie napisane ile oleju i jakiego. co do ilosci nie zawsze jest podana ilość w ml. tylko jest napisane jaka jest poduszka powietrzna. czyli jak odkręcisz tylko górę i opuscisz tą grubszą rure w dół. ( bedzie widac góre spręzyny itp) i wtedy bedzie napisane że od krawędzi grubej rury ma byc np 15 cm pustego a ponizej olej. wtedy lejesz wiecej oleju. bierzesz strzykawke z węzykiem 15 cm i odciagasz do tego momentu :D
4) my tez nie doradzimy co i jakie. szukaj pod rocznik i model. dzwon do mleczków albo zychów podaj numer ramy to ci pod to moze dobiorą
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê