Zobacz wątek - <i>[skutery]</i> Piaggio MP3 trójkołowa rewolucja
NAS Analytics TAG

[skutery] Piaggio MP3 trójkołowa rewolucja

Komentarze użytkowników
_________

[skutery] Piaggio MP3 trójkołowa rewolucja

Postprzez Åšcigacz » 27/10/2006, 23:29

Dyskusja na temat: Piaggio MP3 trójkołowa rewolucja
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Piaggio MP3 trójkołowa rewolucja
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 19/1/2007, 21:44

Ceny w UK; 125cc 3999GBP; 250cc -4299GBP<br><hr>KYNIO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/5/2007, 22:38

Co otzymamy z rownania: (Piaggio mp3 + BMW c1) - dzwigienki i duperele = ?!, ... moze bezpieczny i stabilny pojazd miejski? ...elekrryczny? ... hybrydowy? ...powszechny!!! znaczy tani! Pomysl dobry, wart dalszych prac rozwojowych.<br><hr>Edek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/9/2007, 17:04

Witam wszystkich zwolenników skuterów szczerze mówiąc bardzo mi sie podoba ten skuter mp3 jest rewelacją w tej klasie tylko cena przeraża .<br><hr>mirek651965
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2008, 14:08

Komentatorzy napisał(a):Co otzymamy z rownania: (Piaggio mp3 + BMW c1) - dzwigienki i duperele = ?!, ... moze bezpieczny i stabilny pojazd miejski? ...elekrryczny? ... hybrydowy? ...powszechny!!! znaczy tani! Pomysl dobry, wart dalszych prac rozwojowych.<br><hr>Edek<br>
W Paryżu bardzo dużo widać na ulicach tych MP3. Ale tam są nieco inne ralia - cena nie jest tak przerażająca dla Francuzów, a samochód w Paryżu jest niepraktyczny z powodu korków i braku miejsc do parkowania. Dlatego na ulicach widać eleganckie damy i kostiumikach od Deni Cler i szpilkach, popylające do biura właśnie takimi MP trójkami. Czyli tam, to nie jest pojazd dla fascynatów, lecz praktyczny środek lokomocji, dla tych, który może troszkę boją się poślizgu na dwóch kółkach.<br><hr>Kwachs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/3/2009, 13:21

I po co tu ten Giertych? <br><hr>Cometto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/5/2009, 10:56

czy ktos na nim jeździł ,czy cena przekłada się na wygode jazdy?
<br><hr>martin189
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/8/2009, 14:24

Komentatorzy napisał(a):czy ktos na nim jeździł ,czy cena przekłada się na wygode jazdy?
<br><hr>martin189<br>
Skuter jest swietny i niepodzielam uwagi o przechylach itp.
Szybko docenic mozna przyczepnosc i wygode przy stawaniu na swiatlach czy parkowaniu.
Kupilem wersje 125cc za £4k ale juz wiem,ze skuter jest wart kazdego pensa.
nie mam prawka na motor.
Ale piaggio sprzedaje modele LT 250cc i 400cc na ktore wystarczy zwykle prawko na samochod.
Jest swietny!
Wrazenia jak jazda na Jet Sky przy spokojnej wodzie.
Do domu mam trase ok 27mil. bez lamania ograniczen prawnych 50mph z Lka. jade 45min. Mam ok 19 swiatel i 9rond.Kiedy sa duze korki 55min. Kolega nawet jedzie 3h :))) samochodem oczywiscie :)))
jezeli masz jakies obawy co do jazdy skuterem czy motorem itp to napewno MP3 zmieni to radykalnie.
polecam jeszcze kask wraz ze stereofonicznym bluetooth.
Skuter posiada 2wbudowane showki gdzie z latwoscia schowasz 2 kaski ,pokrowiec i cos na deszcz.
Polecam z cala odpowiedzialnoscia.
Pozdrawiam<br><hr>bXXs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/8/2009, 14:41

Skuter jest wart kazdego pensa.
Bardzo stabilny,dynamiczny i bezpieczny.
Przechyly na mokrej powierzchni rozwalaja impreze, inne motory czy skutery zostaja w rowach.
Parkowanie jest genialne. Poprostu stajesz,zaciagasz reczny hamulec i do widzenia. Skuter jest ciezki wiec bardzo ciazko go urasc jezeli go nie zapniesz (Londyn).
Schowek pod siedzenie zmiesci duzy kask +pokroweic na motor i spodnie ochronne przed deszczem.
Schowek z tylu zmiesci kask i soldne zapiecie.
Z przodu jest sporo miejsca na duza nawigacje,ktora latwo podlaczyc do ogromnej baterii pod siedzeniem.
Spalanie. ok 10litrow na 120mil. 2 litry rezerwy, wole nie ryzykowac bo juz kiedys pchalem mniejszy motorek.

Doswiadczenia z jazdy 125cc (brak prawka na motor) zmusily mnie do oszczednosci by kupic LT400 nowa seria Piaggio gdzie (UK) nie wymagane jest prawko na motor tylko samochodowe.
Warto!
£6k za 400cc juz w poazdzierniku :D<br><hr>bXXs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2010, 22:06

Komentatorzy napisał(a):Skuter jest wart kazdego pensa.
Bardzo stabilny,dynamiczny i bezpieczny.
Przechyly na mokrej powierzchni rozwalaja impreze, inne motory czy skutery zostaja w rowach.
Parkowanie jest genialne. Poprostu stajesz,zaciagasz reczny hamulec i do widzenia. Skuter jest ciezki wiec bardzo ciazko go urasc jezeli go nie zapniesz (Londyn).
Schowek pod siedzenie zmiesci duzy kask +pokroweic na motor i spodnie ochronne przed deszczem.
Schowek z tylu zmiesci kask i soldne zapiecie.
Z przodu jest sporo miejsca na duza nawigacje,ktora latwo podlaczyc do ogromnej baterii pod siedzeniem.
Spalanie. ok 10litrow na 120mil. 2 litry rezerwy, wole nie ryzykowac bo juz kiedys pchalem mniejszy motorek.

Doswiadczenia z jazdy 125cc (brak prawka na motor) zmusily mnie do oszczednosci by kupic LT400 nowa seria Piaggio gdzie (UK) nie wymagane jest prawko na motor tylko samochodowe.
Warto!
£6k za 400cc juz w poazdzierniku :D<br><hr>bXXs<br>
To wcale nie jest opracowane przez Piaggio ten skuter to nic innego jak Italjet Scoop którego plany zostały sprzedane Piaggio po upadku Italjet Moto jedyne co jest w nim zmienione to silnik i wyglad bo technika zawieszenia nie została zaprojektowana przez Piaggio moze go ulepszyli nie wiem nie dowiemy się bo Italjet Moto nie ma pieniędzy na produkcje i sprzedaż Scoopa<br><hr>IT
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2010, 22:09

Komentatorzy napisał(a):Skuter jest wart kazdego pensa.
Bardzo stabilny,dynamiczny i bezpieczny.
Przechyly na mokrej powierzchni rozwalaja impreze, inne motory czy skutery zostaja w rowach.
Parkowanie jest genialne. Poprostu stajesz,zaciagasz reczny hamulec i do widzenia. Skuter jest ciezki wiec bardzo ciazko go urasc jezeli go nie zapniesz (Londyn).
Schowek pod siedzenie zmiesci duzy kask +pokroweic na motor i spodnie ochronne przed deszczem.
Schowek z tylu zmiesci kask i soldne zapiecie.
Z przodu jest sporo miejsca na duza nawigacje,ktora latwo podlaczyc do ogromnej baterii pod siedzeniem.
Spalanie. ok 10litrow na 120mil. 2 litry rezerwy, wole nie ryzykowac bo juz kiedys pchalem mniejszy motorek.

Doswiadczenia z jazdy 125cc (brak prawka na motor) zmusily mnie do oszczednosci by kupic LT400 nowa seria Piaggio gdzie (UK) nie wymagane jest prawko na motor tylko samochodowe.
Warto!
£6k za 400cc juz w poazdzierniku :D<br><hr>bXXs<br>
To wcale nie jest opracowane przez Piaggio ten skuter to nic innego jak Italjet Scoop którego plany zostały sprzedane Piaggio po upadku Italjet Moto jedyne co jest w nim zmienione to silnik i wyglad bo technika zawieszenia nie została zaprojektowana przez Piaggio moze go ulepszyli nie wiem nie dowiemy się bo Italjet Moto nie ma pieniędzy na produkcje i sprzedaż Scoopa<br><hr>IT
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2011, 09:17

Komentatorzy napisał(a):Co otzymamy z rownania: (Piaggio mp3 + BMW c1) - dzwigienki i duperele = ?!, ... moze bezpieczny i stabilny pojazd miejski? ...elekrryczny? ... hybrydowy? ...powszechny!!! znaczy tani! Pomysl dobry, wart dalszych prac rozwojowych.<br><hr>Edek<br>
Komentatorzy napisał(a):W Paryżu bardzo dużo widać na ulicach tych MP3. Ale tam są nieco inne ralia - cena nie jest tak przerażająca dla Francuzów, a samochód w Paryżu jest niepraktyczny z powodu korków i braku miejsc do parkowania. Dlatego na ulicach widać eleganckie damy i kostiumikach od Deni Cler i szpilkach, popylające do biura właśnie takimi MP trójkami. Czyli tam, to nie jest pojazd dla fascynatów, lecz praktyczny środek lokomocji, dla tych, który może troszkę boją się poślizgu na dwóch kółkach.<br><hr>Kwachs<br>
Biednemu Polakowi pozostaje tylko wysłużony Simsonek albo gówniany skuter "made in China"' który rozsypie się po roku i będzie dużo szczęścia, jeśli nie pogubi kół podczas jazdy albo rama nie pęknie na spawie. <br><hr>MoleX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2011, 11:26

Witam,Będe sprzedawał swoje mp-3 125 2007r tylko tak koło zimy bardziej więc jak ktoś bedzie zainteresowany to dzwonić podaje telefon 78 567 49 35 Pozdrawiam.<br><hr>piaggiooooo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2011, 13:11

Co za nieuk to pisał? Zero znajomości tematu, mógł chociaż trochę pojeździć na Piaggio MP-3.<br><hr>Tom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez patryko40 » 21/3/2012, 18:33

Witam mam problem. Posiadam Piaggio MP3 250 2007r skuter stał przez zimę nie używany i gdy przyszedł sezon przejechałem się i jest wszystko ok oprócz blokady na kola nie wiem jak to się dokladnie nazywa aczkolwiek chodzi o to że gdy naciskam przycisk blokady tych kół to nic się nie dzieje nie blokuje ani nawet nie pali sie ta pomarańczowa kłódka która powinna migać. Nie miga.... rozebrałem czasze i powierzchownie sprawdzałem ale wszystko wygląda ok gdy pociagnę za linke i zacisne linkę to jak wiadomo blokuje się no ale to jak trzymam własną siłą i zapala się pomarańczowa kłódka i jest tylko piiiiip, piiiip o i tyle. Czy ktoś miał taki problem ? czy ktoś wie o co chodzi ? prosze... pomocy
patryko40
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19/4/2010, 17:03
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Komentatorzy » 7/9/2014, 15:08

Czy za parkowanie MP3 Piaggio 125cc z L-ka w Londynie trzeba płacić jak za auto? Dzis znajomy mi tak powiedział i nie chce mi sie w to wieżyc. Ma ktoś jakieś doświadczenia z trzykołowcem w Londynie? Zamierzam kupić MP3 Piaggio Yurban 125cc i troche mnie to przeraziło.<br><hr>Greg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2014, 21:47

Komentatorzy napisał(a):Czy za parkowanie MP3 Piaggio 125cc z L-ka w Londynie trzeba płacić jak za auto? Dzis znajomy mi tak powiedział i nie chce mi sie w to wieżyc. Ma ktoś jakieś doświadczenia z trzykołowcem w Londynie? Zamierzam kupić MP3 Piaggio Yurban 125cc i troche mnie to przeraziło.<br><hr>Greg<br>
nie placi sie za parkingi i cc, niemniej jednak w niektorych dzielnicach za motory/skutery trzeba placic, bodaj na chelsea trzeba bulic, kolega tam za burgmana dostal bilecik ;) <br><hr>Czesio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê