Zobacz wÄ…tek - EURO 2012
NAS Analytics TAG

EURO 2012

O wszystkim
_________

EURO 2012

Postprzez lowlo » 18/4/2007, 18:56

mamy euro 2012. co to dla nas oznacza?? ze beda nowe drogi i autostrady :D
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki


Postprzez mlody » 18/4/2007, 19:00

taaa i kazdy motocyklista dostanie z tego powodu gratis nowe moto :lol:
Nigdy mnie specjalnie pilka nozna nie interesowala,wiec patrze na tÄ… euforie ze zdziwieniem.
Ledwo oglosili ze Polska i Ukraina jest gospodarzem,a juz na stronach internetowych reklamy " TP-oficjalny sponsor Mistrzsostw 2012.."
5 lat czekania a wszyscy sie juz posikali :lol: :lol: :lol:
bleeee
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo


Postprzez lowlo » 18/4/2007, 19:04

chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wielka inwestycja to bedzie... sam nie jestem wielkim fanem pilki

zaden kraj nie stracil jeszcze na takiej impreze, oprocz stadionow, trzeba zrobic hotele, drogi, lotniska. Gdzies Ci wszysci kibice beda musieli sie pomiescic

a to ze reklamy juz sa to jest oczywiste skoro reklama jest dzwignia handlu, wystarczylo dzis rzucic okiem na GPW jak ladnie akcje skoczyly

i to nie bedzie 5 lat czekania tylko 5 lat zapi...lania
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez dormarcia » 18/4/2007, 19:10

lowlo napisał(a):... jak wielka inwestycja to bedzie...
...oprocz stadionow, trzeba zrobic hotele, drogi, lotniska.
...wystarczylo dzis rzucic okiem na GPW jak ladnie akcje skoczyly

i to nie bedzie 5 lat czekania tylko 5 lat zapi...lania



Lowlo...masz racje...stety? niestety?

Mogę powiedzieć, że akcje spółek budujących drogi czy dostaczjących materiały na te budowy znacznie dzisiaj skoczyły
Twoje ostatnie zdanie dotyczy mojej osoby , więc nie wiem czy mam się cieszyć czy nie.

Będzie dobrze, musi być :D
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez kravec » 18/4/2007, 19:14

i to nie za nasza kase... zeby tylko sie po bokach nie rozeszlo jak zwykle i zeby lipa z tego nie wyszla..... ale jest spore prawdopodobienstwo ze przynajmniej w tych miastach (i ich okolicach) gdzie beda stadiony cos sie poprawi...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mlody » 18/4/2007, 19:16

Ehhh lovlo,ja nie twierdze ze straci na tym kraj,wszystko ladnie pieknie,ale patrzac na reakcje zwyklych smiertelników-ktorzy cieszą sie jakby wygrali w totka 6,to nie wiem w sumie z czego sie tak ciesza :wink:
Nie ma sie co oszukiwac,my jako zwykli zjadacze chleba bedziemy mieli tylko 5 lat darmowego spamu na necie o mistrzostwach 2012...
No ale dobra,niech bedzie.
Huuuura,mamy mistrzostwa,huraaaa :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez lmpk » 18/4/2007, 19:18

wiem..... wiem.... jestem sponsorem tego calego bajzlu...
f3
Avatar użytkownika
lmpk
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 11/10/2006, 12:14
Lokalizacja: Mazury

Postprzez lowlo » 18/4/2007, 19:44

mlody napisał(a):No ale dobra,niech bedzie.
Huuuura,mamy mistrzostwa,huraaaa :twisted: :twisted: :twisted:


Nie namawiam Cie zebys sie cieszyl... znajduje poprostu w tym zalety
I wcale nie podchodze tak entuzjastycznie jak Ci sie wydaje, tak jak to w TV pokazuja ze ludzie sikaja z radosci... kravec ma racje zeby sie nie rozeszlo bo bokach... po dobno nie mozna tego spier...c ale u nas jest wszystko mozliwe
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez rosa » 18/4/2007, 21:25

tak czy srak NIEWAZNE KTO GRA POLSKA WYGRYWA. Jak dla mnie to super powstana stadiony i w koncu moze na jakis dobry koncert nie bede musial zapiepszac do wawy czy innego slaska. Powstana w tempie europejskim autostrady. No i dobre mecze bedzie mozna poogladac na zywo!! Wedlug mnie to jest BARDZO DOBRA WIADOMOSC.
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez Magik » 18/4/2007, 21:44

Ekhm.... Nie chcę psuć waszego entuzjazmu, ale chyba wiecie jak w Polsce się wszystko buduje...

Weźmy autostrady... Też nie za nasze pieniądze i co? Kicha że aż żal dupę ściska. Mówię wam że te stadiony, drogi, hotele, linie kolejowe, będą od jeb*** na tak zwany "styk", "aby do przodu". Czyli po polsku!!!

Ja w to nie wierzę, to jest Polska i ktoś musi coś spierdolić!


Pozdrawiam i przepraszam za wulgaryzmy, ale nie wytrzymałem.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Meciek » 18/4/2007, 21:44

Też nie jestem fanem, ale mecze u mnie w mieście będą 3 km ode mnie:), nowy stadion i wyremontowany dotychczasowy:) Tylko czy jak zwykle sie nie wyrobią z terminami i będziemy tak jak w naszej nowej galerii wyproszeni 15min po rozpoczęciu.A o kasę na boku się nie martw, będzie na pewno w końcu to "Polska". Pracuje w firmie która produkuje całe systemy do budowy wszystkiego więc ciekawe czy będzie więcej roboty?!Pewnie jakiś przetarg na to będzie.
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez Kaja » 18/4/2007, 21:49

Meciek napisał(a):Pewnie jakiś przetarg na to będzie.


tia ... Meciek

przetarg będzie, na pewno ... tylko Ci co wygrają już o tym wiedzą
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Thrillco » 19/4/2007, 05:04

najlepszy bytł Kaczor - "to jest wyróżnienie ale i obowiązek...bo trzeba zbudować infrastrukture....ale dobrze ze nas wybrali bo teraz musimy to zrobić"...taaa..no bo jak by nas nie wybrali to przez nastepne 100 lat nikt by dupą nie ruszył konkretnie w tym kierunku. Ciekawe ile milionów od UEFA gdzieś zniknie, wsiąknie, przepadnie?? :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez gelo007 » 19/4/2007, 05:23

Obiekty sÄ… budowane za pieniÄ…dze kraju organizujÄ…cego i w jego gestii jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez dormarcia » 19/4/2007, 07:49

Magik napisał(a): ... ale chyba wiecie jak w Polsce się wszystko buduje...
...


Magik, masz poczęści rację, to co zwykle oglądamy nie jest zadawalające często w min.
Ale uwierz mi, niestety nasze prawo w wielu przypadkach utrudnia bardzo i wiele firm na to nie ma wpływu, a góra nie chce tego zmienić.

Thrillco napisał(a):... najlepszy bytł Kaczor - "to jest wyróżnienie ale i obowiązek...bo trzeba zbudować infrastrukture....ale dobrze ze nas wybrali bo teraz musimy to zrobić"...


Tiaaaa, khmm...
ciekawy poglÄ…d :evil: , dopiero teraz? Musimy? Dobre!!
A kto blokował największe inwestycje budowlane za prezydentury m.st. Warszawy? Jeszcze tak niedawno?? :evil:
hmmmm przypomnÄ™ , sobie ? czy nie? :roll:

Kaja napisał(a):...przetarg będzie, na pewno ... tylko Ci co wygrają już o tym wiedzą "...


Jeszcze nie...ale lada dzień pewnie tak...znając pewne mechanizmy w tym sektorze to pewnie ...niestety Kaja masz racje...
Po co było wczoraj spotkanie na szczycie wszystkich najważniejszych z rynku budowlanego w Victorii?
Po co w Szklarskiej odbywa się teraz trzy dniowa konferencja, w której udział biorą wszyscy główni technolodzy i laboranci firm budowlanych?
Konferencja pewnie i tak by się odbyła, ale....teraz wszyscy zgromadzeni w jednym miejscu mogą przedyskutowac pewne kwestie, tutaj wszyscy się znają od wielu lat.....

hmmmm
może w takim zastraszającym tempie budowy nie będą mieli czasu myśleć o głupotach... :roll:
hmmmm, naiwna myśl co? :twisted:
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez torowiec » 19/4/2007, 09:03

Panie i Panowie troche wiecej optymizmu!
moze nie wszyscy zdaja sobie sprawe ze skali tego przedsiewziecia ale to musi za soba pociagnac budowe drog ,autostrad(konieczna do Kijowa) hoteli, stadionow itd.
oczywiscie jak to w Polsce wiele srodkow wpadnie do czyjejs prywatnej kieszeni ale ja wole miec drogi z przekretami niz wogole ich nie miec.
jest jeszcze wiecej plusow jak chocby zatrudnienie wielu ktorzy teraz nie maja pracy ,zwrot kosztow inwestycji zwiazany z przyjazdem cudzoziemcow zostawiajacych tu kase (mecze, jadlo ,hotele)promocja kraju itd.
problem w tym ze da sie to napewno zrobic lepiej niz to zostanie zrobione ale to nie powod do przekreslania sensu calej inwestycji
nie jestem kibolem ale widze same korzysci tak przy okazji
I jeszcze jedno ,przynajmniej bedzie pewnosc ze sie zakwalifikujemy :D
Ostatnio edytowano 19/4/2007, 09:28 przez torowiec, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask

Postprzez spazz » 19/4/2007, 09:18

krakow rezerwowy chorzow rezerwowy? zajebiscie poprostu.... poludnie polski chyba od macochy jest czy jak? ciekawe co za listkiewicz to zaplanowal!
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Twins2 » 19/4/2007, 09:19

są plusy i minusy tego przedsięwzięcia
ja się bardzo ciesze, że będzie u nas EURO...:) lubię nożną i z chęcią wybiorę się na jakiś mecz... :)np. gdy będą grać nasi...
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Magik » 19/4/2007, 12:49

EEEhhhh....

Wy dalej myślicie że wszystko ładnie powstanie, że będziemy mieć mecze itp. itd.

Podam może przykłady: Autostrada A4... Chyba nie muszę mówić do którego roku miała być ukończona... A na domiar złego tylko jeden nowy odcinek się trzyma w odpowiednim stanie... Oczywiście ten który budowali Niemcy dla pokazania techniki i jakości. Teraz się reszta sypie, a jak nie była skończona tak nie jest...

Obwodnica Wawy... Proszę, było wszystko gotowe to jakiś debil kazał zmienić bieg obwodnicy tylko dlatego że miała biegnąc niedaleko jego wsi... A teraz ma lecieć przez objęty ochroną obszar zielony.... TYLKO DLATEGO ŻE ON TAK CHCE!!!!

Ludzie zrozumcie że to jest POLSKA i tu wszystko spierdolą.

Papa, ale nawet wasz entuzjazm nie jest w stanie zbudować tych "inwestycji".
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez lowlo » 19/4/2007, 13:11

torowiec dobrze mowi...

do budowy tego wszystkiego bedzie trzeba zatrudnic ludzi, co wiaze sie z tym ze wiecej podatkow trafi do kasy panstwa, nie mowiac juz o turystach ktorzy tu przyjada i beda kupowac, czesc z znich na pewno tu wroci...

to dosc duza machina napedziajaca

a takie gadanie ze to POLSKA, ze tu sie wszystko chrzani to takie typowe polaczkowanie co ostatnio dziala na mnie jak plachta na byka. Nie podoba sie? to na zmywak do Dublina, albo wezcie sprawy we wlasne rece a nie kazdy tylko marudzi... trzeba sie przystosowac i tyle
Avatar użytkownika
lowlo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 228
Dołączył(a): 1/8/2006, 14:44
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê