Zobacz wÄ…tek - Wakacje Karpacz, okolice, atrakcje....
NAS Analytics TAG

Wakacje Karpacz, okolice, atrakcje....

O wszystkim
_________

Wakacje Karpacz, okolice, atrakcje....

Postprzez makus001 » 25/6/2011, 23:15

Witam , od 18-tego mamy tydzień urlopu, dziewczyny chciały by nad morze a ja wolałbym w góry(nad morze to co roku jedziemy), 250-220km mamy do Karpacza i chciałbym tam pojechać , jakie atrakcje polecacie w tamtej okolicy, po drodze z Wolsztyna. Może znacie jakieś ciekawe miejsca oprócz Śnieżki ;) , znam western city , park miniatur ale może jest tam jeszcze coś co warto w tamtej okolicy zobaczyć, chciałbym namówić żonę i córę bo mam dość morza i leżenia jak foka na plaży ;).... Interesuje mnie trasa Wolsztyn - Karpacz i bez problemu mogę odbić kilka lub kilkadziesiąt km od tej trasy..... jakieś zamki, parki itp. . Polecajcie bym mógł zaplanować trase, nocleg to nie problem , coś sie na miejscu znajdzie a w razie czego zabierzemy namiot spory.
wsk,CZ350,KawaVulcan
Avatar użytkownika
makus001
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22/2/2010, 06:29
Lokalizacja: Żodyń


Re: Wakacje Karpacz, okolice, atrakcje....

Postprzez rossavu » 26/6/2011, 10:06

To juz lepiej na okolice krk wbijac. Park miniatur w Inwaldzie jest najwiekszym tego typu obiektem w europie, znajduje sie 10km od wadowic (mozna wbic na papieskie drozdzowki), jadac w strone oswiecimia aby zwiedzic obozy (fajnie tam) polecam zawitac do Zatoru - max 20km od Wadowic, park z ruchomymi dinozaurami etc - oczywiscie mozna strzelic traske przez Andrychow - Czarny Gron a tam miedzy innymi symulatory narciarskie etc.

No i duzo cyganow :twisted:

http://www.parkminiatur.com/
http://www.dinozatorland.pl/
http://www.czarnygron.pl/
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51


Postprzez makus001 » 26/6/2011, 12:36

Do wadowic mam prawie 500km.... Dzieki ale interesuje mnie Karpacz i okolice na ten rok
wsk,CZ350,KawaVulcan
Avatar użytkownika
makus001
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22/2/2010, 06:29
Lokalizacja: Żodyń

Postprzez adam_89 » 26/6/2011, 14:57

Nie byłem ale napewno warto odwiedzić Szklarską porębe, Świeradów Zdrój. Słyszałem, że jezioro pilichowickie i tama robią fajne wrażenie.

A co do potwierdzonych miejsc pare km dalej to : zamek książ - wałbrzych, miejscowość Walim i zwiedzanie sztolni. Jezioro Bystrzyckie, Kolorowe jeziorka - rudawy janowickie, w czechach skalne miasto w adrspach ( przynamniej 3-4 godziny na spokojne zwiedzania ), polecam droge 100 zakrętów od radkowa do kudowy, kudowa zdrój dosyć fajne miasteczko.

Ogólnie okolica bardzo ciekawa. Masa miejsc do zobaczenia, pozwiedzania. Wymieniłem tylko kilka w których byłem, ale jest na forum pare osób z tamtych okolich i zaraz pewnie napiszą coś więcej.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez JÄ™drekZDW » 27/6/2011, 18:57

w Świeradowie byłem i polecam
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê