Zobacz wÄ…tek - KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA !!!
NAS Analytics TAG

KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA !!!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA !!!

Postprzez dormarcia » 15/4/2007, 23:36

KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA!!!
Akcja organizowana przez warszawskich motocyklistów.
Może ktoś dołączy.
Szczegóły tutaj:

http://www.wawamotosquad.com/xoops/html ... p?event=15[/b]
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko


Postprzez gelo007 » 16/4/2007, 05:09

Dorota, mnie się wydaje, że i tak będzie mała skuteczność takiej akcji :(. Aczkolwiek widziałem gdzieś na scigaczu jak to się robi np. w UK, oto link:
http://filmy.scigacz.pl/how_close
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez Kaja » 16/4/2007, 07:15

a ja uważam, że zajebisty pomysł!!
sama bym pojechała, ale ciągle wracamy do punktu wyjścia :roll:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez dormarcia » 16/4/2007, 07:22

To pomysł motocyklistów z wawamotosquadu. :)
Ja też bym się wybrała na moto, ale moto nie mam (narazie :evil: ), chociaż zamówiłam koszulkę.
Nie wiem jaki będzie odzew.
To jest tego samego dnia co oddawanie krwi. Więc pod kolumne pewnie część uczestników tej akcji też pojedzie.
Przyznam szczerze, że ten termin mnie trochę zaskoczył bo miało to być 14 kwietnia ale czasami nie mamy wpływu na działania innych istot kroczących po tej ziemi.
Sam pomysł popieram jak najbardziej bo kierowcy nie patrzą w lusterka i to jest plaga....!!!
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Twins2 » 16/4/2007, 10:12

o super pomysł... ale wszystko jednego dnia!!! :)
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez warjatron » 17/4/2007, 17:29

pomysła moim zdanie bardzo dobry. a dlaczego??? a dlatego, że każda akcja promujaca to, że jestesmy na dwóch kółkach na ulicach i to, że jest nas coraz wiecej, jak również promująca pozytywne zachowania wsród kierowćów puszek zorganizowana w jakikolwiek sposób wystarczy, że zmini podejście do motocykli chodź jednego katamaraniarz a to już będzie wiele. fakt, faktem dobrze naglośniona i rozpropagowna nie tylko wsród braci motocyklowej, ale i w mediach przynosi wiekszy efekt.....no ale przecież od czegoś trzeba zacząć :)....mam jedna prośbe o podanie większej ilości szczegółów, a mianowicie o której całe wydarzenie sie zaczyna ile mniejewięcej może potrwać (niestey pracuje tego dnia) ile trzeba zapłacić i gdzie można dostać kosulke??? (ewentualnie czy na msc bżedzie możliwość kupienia owego wdzianka ??? )
Pozdrawiam :D
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez dormarcia » 20/4/2007, 15:47

21.04.2007 - czyli tydzień po otwarciu na bemowie Wielka Akcja:

Kierowco patrz w lusterka!

Zbieramy się pod kolumną, każdy ma żółtą koszulkę na sobie (taką jak nasz top model prezentuje na zdjęciu)


Z pod "Zygmunta" przejazd ulicami, powolutku, aby każdy nas dokładnie obejrzał (szczegółowy plan przejazdu podamy jak tylko będzie już ustalony) ... a co najważniejsze, będziemu gośćmi Dzień Dobry TVN...

Info u Yarsona, koszulki po 15złotych - też u Yarsona.

Pozdr


to kopia info z linka który podałam w pierwszym poście

pozdro
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez warjatron » 20/4/2007, 15:51

wiem ze bylo to w pierszym poscie, ale sory strona malo czytelna i niema tam nic mowy o ktorej cala impreza sie zaczyna, czy na msc bedzie mozna kupic koszulke....a kontakt z tymi osobami jest tez dosc utrudniony :/ mysle ze zamiast kopoiowac posty latwiej bylo odp na moje pytanie, albo poprostu napisac, ze nie masz pojecia jesli tak jest :)
pozdrawiam
<<< Całkowity Brak Rozumu 929 '01 >>>
Avatar użytkownika
warjatron
Świeżak
 
Posty: 224
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:04
Lokalizacja: okolice i WuWua ;)

Postprzez Yarson » 3/7/2007, 13:22

dormarcia napisał(a):To pomysł motocyklistów z wawamotosquadu. :)
Ja też bym się wybrała na moto, ale moto nie mam (narazie :evil: ), chociaż zamówiłam koszulkę.
Nie wiem jaki będzie odzew.
To jest tego samego dnia co oddawanie krwi. Więc pod kolumne pewnie część uczestników tej akcji też pojedzie.
Przyznam szczerze, że ten termin mnie trochę zaskoczył bo miało to być 14 kwietnia ale czasami nie mamy wpływu na działania innych istot kroczących po tej ziemi.
Sam pomysł popieram jak najbardziej bo kierowcy nie patrzą w lusterka i to jest plaga....!!!



nie osuzkuj!!!! to byl pomysl moj i mojich kumpli a moto squad to fenixowe smieciowe forum.. ktorzy wzieli udzial wiec *** ze ich pomysl!!!
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Kaja » 3/7/2007, 13:44

dobrze świadczy o Tobie jak się tak wypowiadasz o ludziach, którzy wzięli udział w Twojej akcji
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez dormarcia » 3/7/2007, 14:11

Yarson napisał(a):...nie osuzkuj!!!!
to byl pomysl moj i mojich kumpli a moto squad to fenixowe smieciowe forum.. ktorzy wzieli udzial wiec niepierdol ze ich pomysl!!!


Po 1.
Na tym forum się nie przeklina, łamiesz regulamin, już nie pierwszy raz z tego co widzę.

Po 2.
Widać na czym Ci zależy skoro domagasz się oddawania czci za organizację tej akcji.
Wartościowy człowiek tak nie postępuje, człowiek który zna swoją godność i miejsce w świecie nie musi publicznie zaspakajać swojej próżności.
W szczególności jeżeli robi coś w imię jakiś ideałów lub naucza czy kreuje postępowanie godne naśladowania. A przecież takiż wydźwięk ma ta akcja. A może się mylę?

Po 3.
Po raz kolejny mam dowód na to iż pomaganie bezinteresowne jest źle odbierane przez marnych dorobkiewiczów. Gdybyś nie zrozumiał: czyli Ciebie! Ale ja nie przestanę! Tacy ludzie jak Ty mnie nie zrażą do dziaąłnia na rzecz innych. :D
Nie zrozumiałeś mojego postu, ale to mnie nie dziwi wogóle.
Mam na tyle cierpliwości w sobie do takich dzieci śmieci jak Ty, że wytłumaczę Ci to:
Chciałam tylko rozpropagować 'Twoją" akcję więc zamieściłam skopiowane info - dokładnie słowo w słowo - info które było na stronie www.wawamotosquad.com.
A że identyfikowałeś się z tą grupą i tymi motocyklistami (widzę, że już nie...co oni Ci zrobili biedaku??), a ja też znam tych ludzi i zaglądam na te stronę to pomyślałam że warto żeby inni ludzie dowiedzieli się o akcji.
Osobiście mnie nie inetersuje kto ją wymyślił.
Ale skoro oczekujesz ukłonów ... to na nie ode mnie nie licz! Gdyby nie ludzie którzy poświęcili pieniądze na koszulki i swój wolny czas przejechałbyś sam.
Z prezentowanym zachowaniem, podejściem do życia i szacunkeim do ludzi daleko nie zajedziesz...i chyba na akcji nie zajechałeś prawda??

Czasami pomyśl, to naprawdę fajna sprawa. :wink:
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Fenix » 3/7/2007, 18:47

Yarson napisał(a):
dormarcia napisał(a):To pomysł motocyklistów z wawamotosquadu. :)
Ja też bym się wybrała na moto, ale moto nie mam (narazie :evil: ), chociaż zamówiłam koszulkę.
Nie wiem jaki będzie odzew.
To jest tego samego dnia co oddawanie krwi. Więc pod kolumne pewnie część uczestników tej akcji też pojedzie.
Przyznam szczerze, że ten termin mnie trochę zaskoczył bo miało to być 14 kwietnia ale czasami nie mamy wpływu na działania innych istot kroczących po tej ziemi.
Sam pomysł popieram jak najbardziej bo kierowcy nie patrzą w lusterka i to jest plaga....!!!



nie osuzkuj!!!! to byl pomysl moj i mojich kumpli a moto squad to fenixowe smieciowe forum.. ktorzy wzieli udzial wiec niepierdol ze ich pomysl!!!



... i to jest właśnie typowy przykład imbecyla małoletniego z sieczką w głowie ... dyskusja z tym osobnikiem nie ma najmniejszego sensu bo nie dyskutuje się z debilami gdyż sprowadzą dyskusje do swojego poziomu a potem biją na głowę doświadczeniem.

Chciałbym Ci tylko jarku powiedzieć żeś głupi jak but i jeszcze troszkę i pozostanie ci tylko twoje "grono" bo inni sie juz na tobie poznają jaki z ciebie .... a jak masz coś personalnie do mnie to zapraszam cię w piątek (wiesz gdzie się spotykamy) powiesz mi co myślisz prosto w oczy.

Dorka nie drąż tematu bo niektórzy nie dorośli...
Avatar użytkownika
Fenix
Świeżak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18/3/2007, 21:57
Lokalizacja: Groszek

Postprzez MAKLER » 4/7/2007, 19:01

Yarson wiesz, że twoje grono przyjaciół coraz bardziej się zawęża?
Do zobaczenia!!!!
Avatar użytkownika
MAKLER
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/7/2007, 18:48
Lokalizacja: WAWA

Postprzez fajerstarter » 10/7/2007, 10:38

Yarson przeciez to nie byl twoj pomysl z tymi koszulkami,o ile sie nie myle to to byl pomysl chlopaka co zmijka nasza forumowiczka bardzo dobrze zna,ale ty zwsze chces sie wylansowac na czyichs barkach i juz nieraz tak bylo a skutek odwrotny
chlopak ktorego to byl pomysl zachowal sie tak jak sie zachowal i sie nie lansuje ale ja i czesc ludzi wiedza czyj to byl pomysl,ty tylko zes to dalej pociagnal i nie wiem czy po to zeby przed ksywa YARSON kazdy mial sie klaniac (co w sumie takie glupoty jak piszesz to odwrotny skutek przynosza)czy po prostu zwietrzyles okazje do zarobku na koszulkach co szczerze w to watpie i obstaje za tym pierwszym...
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Yarson » 10/7/2007, 12:31

zesrac nie wylansowac!!! doomarcia neihcce czci za akcje,poprostu skoro oni nie amczlai wtym reku to nie pieprz glupot z eich pomysl itp...

pomysl z haslem na kosuzlki i org, byl 100% moj.. a koles wymyslil ze wkosuzlkahc mzoe.. i tyle.. ale nie wawa moto squad.. chlopaki chcieli sie wylansowac, bo forum ginie;]
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 10/7/2007, 12:34

i juz ic mowilem o zarobku na kosuzlkach.... jak mzona za 15 zeta sie wzbogacic;] i ile musialby one ksotzowac;/

za to ty na protescie zahowales sie jak...#%%#@ zepsuc komus moto, congratulacion;]
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Lovtza » 11/7/2007, 22:13

Słuchajcie wydaje mi się, że to nie jest odpowiednie miejsce do załatwiania takich spraw, jak coś dajcie sobie na priv. Yarson nie znam Ciebie więc nie oceniam, jednak nie naskakuj na ludzi na forum za zwykłe pomyłki, nie ma ludzi nieomylnych. Jak czytasz powyżej ludzie uważają akcję za słuszną i ją popierają, a z tego co widzę zastrzeżenia są wyłącznie personalne do Ciebie, więc wydaje mi się, że powinniście rozdzielić pewne kwestie. Akcja "Kierowco patrz w lusterka" swoją drogą, a wasze "ale" między sobą swoją.

Ps. Starter a czy to ważne w tej całej kwestii :D
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Yarson » 1/8/2007, 14:54

dokladnie.. ktos chetny na kosuzlke:)??
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości




na górê