Zobacz wÄ…tek - Egzamin na motor we Wrocku
NAS Analytics TAG

Egzamin na motor we Wrocku

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

Egzamin na motor we Wrocku

Postprzez dzygita » 16/4/2007, 21:31

Witam, niedlugo czeka mnie egzamin.. i mam pytanie do wtajemniczonych jak sytuacja wyglada we wrocku.. Chodzi mi np. w jakim stanie sa motorki, czy bardzo rzuca na 1, czy ciezko wchodza biegi, czy egzaminatorzy bardzo pastwia sie nad kursantami javascript:emoticon(':twisted:')
Twisted Evil, czego szczegolnie sie czepiaja itp.. Z gory dzieki za odp. ;-) Pozdrawiam
dzygita
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/4/2007, 19:47
Lokalizacja: roznie


Postprzez DANIEL » 17/4/2007, 15:18

Mój znajomy ostatnio zdawał we wrocławskim Wordzie. Z tego co mówił to musisz przeprowadzić kawałek motocykl, poruszać kierownicą, sprawdzić wszystkie światła, naciąg łańcucha, zbiornik płynu hamulcowego i docisnąć amortyzatory ( czy aby nie odbijają). Egzaminator losowo doczepiał się do zdających ( jednych puszczał po kilku minutach a innym kazał robić ósemki itp po kilka razy). Pozwalał na slalom bez włączania kierunków a awaryjne hamowanie robił nagłym poleceniem po zjechaniu z górki. Motocykl ponoć ok tylko ma bardzo szerokie opony więc pamiętaj żeby brać nieco większe zakręty na ósemce. Na mieście było już jak bajka. Bez nieprzewidzianych sytuacji, przejechał spokojnie całą trasę i dostał pozytyw.

To tyle co wiem, pamiętaj tylko że egzaminatorów jest wielu i z pewnością każdy ma inne podejście.
Kawasaki ER5
Avatar użytkownika
DANIEL
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7/12/2006, 17:00
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez dzygita » 18/4/2007, 11:39

wielkie dzieki za info, zawsze lepiej wiedziec czego sie spodziewac... ;-)
dzygita
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/4/2007, 19:47
Lokalizacja: roznie

Postprzez motoman » 18/4/2007, 22:09

Ja byłem pierwszy na egzaminie z samego rana i bałem się o to że motocykl będzie zimny i będzie gasł etc (czytalem wczesniej po necie ze tak moze byc) ale facio wcześniej dobrze rozgrzał silniczek i wszystko chodziło jak posmarowane masełkiem:D jedynie... ciezko mi sie bylo przestawic do innego sprzegła... zgasł mi raz i miałem pełne portki na ruszaniu pod górkę...

p.s. hamowanie awaryjne na komende:/ tragedia!... ja miałem w wyznaczonym miejscu pokazac jak to robie, a nie czekac na polecenie... hamuje sie intuicyjnie reagujac np na zagrozenie a nie na komente STOP... poracha...

pozdr
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez wujas22 » 23/4/2007, 11:20

no mnie czeka egzamin 16 maja mam nadzieje że zdam , najbardziej boje sie placu , 8 itp , mimo to śmigam cały czas na CBR , będzie śmiesznie jak sobie nie poradze :):)
Moja CBR i słysze muzykę wiatru :)
Avatar użytkownika
wujas22
Świeżak
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8/12/2006, 10:11
Lokalizacja: Milicz



Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê