Zobacz wątek - Skuter 4T Nóżka boczna. Instalacja elektryczna.
NAS Analytics TAG

Skuter 4T Nóżka boczna. Instalacja elektryczna.

i inne małe pojemności
_________

Skuter 4T Nóżka boczna. Instalacja elektryczna.

Postprzez dawidu8 » 21/6/2011, 15:56

Witam!
Mam problem z odpaleniem skutera z rozrzusznika elektrycznego. Kiedy podłączam "na krótko" rozrusznik to normalnie kręci, lecz kiedy próbuje normalnie...cisza. Z kopki pali ok. Nie wiem co sie stało, zacząłem grzebać coś w stopce bocznej i porozcinałem kabelki z myślą że jak któreś z tych 3 sie połączy będzie ok, lecz sie myliłem. Jakieś pomysło co nagle mogło się zepsuć i jak to naprawić?
Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek
dawidu8
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9/5/2011, 17:22
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez komarcc » 21/6/2011, 19:23

Skoro doszedłeś, że to nie stopka to po co te zdjęcia? Polutuj te kable odpowiednimi kolorami, załóż koszulkę termokurczliwą bądź zaizoluj taśmą izolacyjną, żeby było tak jak wcześniej to na początek.

Skoro potrafiłeś podłączyć rozrusznik na krótko to znaczy, że co nieco wiesz, teraz sprawdź czy podczas naciskania hamulca+przycisk rozrusznika, coś cyka. Jeśli tak to możliwe, że uciekła masa, bądź uszkodził się przekaźnik rozrusznika. Pociągnij dodatkową masę od akumulatora (czyli od minusa) do rozrusznika i sprawdź czy Ci wtedy zadziała.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń


Postprzez dawidu8 » 21/6/2011, 21:03

Od razu powiem, że nic nie cyka. Jest cisza. Jutro spróbuje zrobić to co powiedziałeś i sie odezwe.
dawidu8
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9/5/2011, 17:22
Lokalizacja: Koszalin



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 22 gości




na górê