Zobacz wątek - Jestem wysoki ,kompletnie zielony i chcę nauczyć sie jezdzić
NAS Analytics TAG

Jestem wysoki ,kompletnie zielony i chcę nauczyć sie jezdzić

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Jestem wysoki ,kompletnie zielony i chcę nauczyć sie jezdzić

Postprzez zbysiomafiozo » 20/6/2011, 10:09

Witam

Mam 23 lata 191cm 90 kg jestem szczupły. Planuję wybrać się wkrótce na Prawo jazdy kat A (kat B mam 4 lata). Niestety nikt z rodziny ani znajomych nie ma motocykla ani sie nimi nie interesuje.

Chciałbym kupić swój pierwszy motor aby nauczyć się absolutnie podstawowych czynnośći (ruszanie itp) wiem żę na wszystkich 125-250 będe wyglądał śmiesznie ale nie interesuje mnie to. Mój problem polega na tymżę nie mam absolutnie nikogo kto mógłby mi pomóc w zakupie motocykla używanego i dlatego wolałbym kupić nowy. Budżet w sumie na sam motocykl to 8k. Wiem że zarówno nowy Romet i Junak to produkty chińskie ale czy nie sądzicie że na pierwszy rok nauki mogły by się w mojej sytułacji nadać (wspomniany brak kogokolwiek pomocnego do zakupu)

Czy np Romet Division 250 lub 125 (te same wymiary) będzie w miare ok wielkościowo ? niecałe 5k za nówkę 125 do nauki to chyba lepsza opcja jak 8 za 250.

Co o tym myślicie ?
zbysiomafiozo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/6/2011, 17:43


Postprzez madcap » 20/6/2011, 10:18

jest temat "pomocna dłoń", poszperaj i napisz do osoby, która jest z twojej okolicy
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości




na górê