Zobacz wÄ…tek - Kurtka Ozone Duke
NAS Analytics TAG

Kurtka Ozone Duke

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kurtka Ozone Duke

Postprzez turekpb » 15/6/2011, 21:08

Czy ktoś wie czy warto zakupić ową kurteczkę? Czy nie będzie się głupio wyglądało w takiej kurtce na 125 cc ? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :)
turekpb
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 1/6/2011, 22:18
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez kowal_71 » 15/6/2011, 21:54

Ciuchy ozone - generalnie średnia liga... I nie rozumiem, czemu miałbyś wyglądać głupio? Głupio byś wyglądał w t-shircie.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez piotrek7714 » 15/6/2011, 22:40

podepnę sie pod pytanie propo ciuchów firmy ozone. co sądzicie o kurtce ozone tech (otwórz link) jaka jest wg was jakośc wykonania, jeżeli sa jacyś użytkownicy tej kurtki prosił bym o opinię jak ona się sprawuje z biegiem czasu.
piotrek7714
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 21/4/2011, 13:05
Lokalizacja: ELW

Postprzez kowal_71 » 16/6/2011, 08:59

Miałem tylko kask - jako swój pierwszy garnek, kupiony na kurs. Jakość wykonania nie porażała, kask skrzypiał jak się w nim chodziło, dość ciężki, szybka parowała niemiłosiernie w chłodniejsze dni. Co do kurtek, czy innych ciuszków, nie mogę się pochwalić szeroką wiedzą, ale swoją opinię kreowałem właśnie na tym kasku.
Tylko proszę mnie tu źle nie zrozumieć, mówiąc średnia liga, nie miałem na myśli, że się w ogóle do niczego nie nadaje. Tak jak właśnie w/w kask, sprawdzi się bardzo dobrze, żeby zacząć przygodę z motocyklami. Wiadomo, że nie każdego stać na kurtkę Alpiny za 1500zł, mnie zresztą również. Osobiście wybrałem Modekę (coś około 6 stów mnie kosztowała) i sprawuje się bardzo dobrze - przeżyła ślizg oraz dzwona (ziomek wymusił pierwszeństwo na mnie i uderzyłem w niego). Oprócz przetartego ochraniacza na ramię nie ma ŻADNYCH śladów :) także od siebie mogę polecić taką kurtałkę.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê