Zobacz wÄ…tek - Routher City line 50 problem
NAS Analytics TAG

Routher City line 50 problem

i inne małe pojemności
_________

Routher City line 50 problem

Postprzez azotic » 14/6/2011, 12:58

Witam kupiłem dwa miesiące temu ten oto skuter powyżej po miesiącu zaczął się dusić i oddałem go do serwisu wymienili gaźnik wyregulowali zawory wymienili świecę i powiedział ze lepiej chodzi i to był prawda przez jakiś czas lepiej chodził ale dalej się dusił bo raz tankowałem na stacji Shell i Pan z serwisu powiedział mi że tam w benzynie znajduje się często woda myślałem ze wypali ją ale jednak nie wczoraj byłem u nich w serwisie znowu powiedziałem co i jak że z dnia na dzień coraz gorzej chodził wczoraj jechał ledwo 20-30 więc powiedział mi żebym wlał denaturatu więc tak zrobiłem chodzi trochę lepiej lecz dalej mi go dusi i to już jest meczące i tu kieruje do was pytanie dlaczego może to być czy muszę spalić tą benzynę i będzie wszystko dobrze czy jednak będzie wina czegoś innego ?? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
azotic
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/6/2011, 12:51


Postprzez komarcc » 14/6/2011, 20:44

Co za serwisant zaleca do zbiornika wlać denaturat się grzecznie pytam?? Napisz kiedy go dusi. Prawdopodobnie jeśli ten niby serwisant ma takie pomysły to pewnie też gaźnika nie umie wyregulować, możliwe jeszcze, że masz do wymiany świecę, (jeśli masz świecę firmy LB, Awina czy coś w tym rodzaju to wykręć i wyrzuć do kosza), kup najlepiej NGK, do przeczyszczenia może być filtr powietrze (trzeba wyprać), jak ładnie odpala to zawory bym zostawił. Jeśli nie bardzo się na tym znasz to może być problem, bo wszystko trzeba po kolei sprawdzać i dochodzić gdzie serwisanci swoje łapy pchali. Może masz gdzieś nieszczelność w dolocie? Stacje shella są jak dla mnie najlepszymi stacjami i jeszcze nigdy z nimi problemów nie miałem, co innego statoil. :/

Najlepiej weź im to zawieź i powiedz, że skuter jest zepsuty i ma być zrobiony, albo dawać nowy! :P
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń


Postprzez azotic » 15/6/2011, 10:56

No własnie mowił jeszcze że podpieli swoje paliwo do mojego skutera i działał im normalnie dziś byłem im powiedzieć zapisali mnie na piatek i zobaczymy co z tego bedzie narazie dziekuje za informacje :) pozdrawiam

Skuter dusi sie prawie cały czas na niskich obrotach tak do 20km/h jest w miare dobrze ale tez czasami ma swoje pierdzenie a powyrzej to juz nie idzie jechac musze powoli dodawać gazu zeby go rozkulać i potem jak ma tak 35 km/h na liczniku i dam full gaz to dusi go ale przyspiesza bo poniżej 30 nie da rady jak dam full gaz to tylko zwalnia albo jedzie tyle samo.
azotic
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14/6/2011, 12:51



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê