Zobacz wÄ…tek - gsr 600 vs cb600f hornet
NAS Analytics TAG

gsr 600 vs cb600f hornet

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

gsr 600 vs cb600f hornet

Postprzez gafcio » 12/6/2011, 21:18

Witam serdecznie.
Zwracam się z prośbą do wszystkich praktyków i znawców tematu o pomoc w wyborze motocykla.
Jestem zainteresowany kupnem jednego z tych dwóch motocykli podanych w temacie. Nadmieniam, że oba z ABS'em, Suzuki z 2009 roku, a honda z 2010 r.
Mam nadzieję, że dowiem się więcej od osób, które mają na co dzień z tymi dwoma modelami "do czynienia".
Pozdrawiam i oczekuję na szeroki odzew. Dzięki...
gafcio
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8/6/2011, 02:22


Postprzez kowal_71 » 12/6/2011, 21:27

Nie napisałeś nic o sobie, nie napisałeś, czego oczekujesz od motocykla. W ogóle to nic nie napisałeś :P
Generalnie - dwa nowe nakedy, idź się przejechać każdym i wybierz ten, którym Ci się będzie lepiej jeździło. W końcu to swoją własną dupę będziesz nim woził ;)
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez gafcio » 12/6/2011, 21:40

Sądziłem, że jestem na portalu motocyklowym, a nie na łamach "Przyjaciółki"...;) Tu nie chodzi o mnie, tylko o motocykl. Podejmując Twój tok myślenia, to w zasadzie masz rację, oba mają dwa kółka i będą woziły moją dupę. Za radę dziękuję, ale nie uważam, że okaże się dla mnie pomocna, pozdro...
gafcio
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8/6/2011, 02:22

Postprzez madcap » 12/6/2011, 21:50

@up
kowal ma w dużej mierze ma rację
pytanie wynika między innymi z kostrukcji jednego z podwieszonych tematów tym dziale (jak pytać...)
- przede wszystkim gdzie więcej będziesz jeździł oraz parametry fizyczne (waga, wzrost)

jeśli zajrzysz do tamtego tematu i pomyślisz nad pytaniem kowala, to przyznasz mu rację
tym bardziej, że oczekujesz porównania typowego mieszczucha (gsr) z nieco bardziej uniwersalnym hornetem
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez tomek_gda » 13/6/2011, 08:54

Gafcio co byś nie wziął z tych dwóch, jeżeli będzie w dobrym stanie będziesz zadowolony. Oba motocykle to udane maszyny jeżeli jednak pytasz to ja stawiam na Horneta - porządny, sprawdzony i niezawodny sprzęt.

Edit:
Pozatym GSRa 600 już nie produkują (a szkoda) zamiast niego wszedł GSR 750 (moim zdaniem gorszy od 600 - wahacz itp.) a horneta będą produkować pewnie jeszcze długo.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê