Zobacz wątek - Letni obóz enduro
NAS Analytics TAG

Letni obóz enduro

Enduro, Cross
_________

Letni obóz enduro

Postprzez modzel96 » 4/6/2011, 10:10

Wpadłem na pomysł, aby latem zamiast nudzić się na jakimś obozie podszlifować umiejętności i pojechać na jakiś obóz enduro :D Szukałem, szukałem i nic nie znalazłem, więc pytanie do Was - słyszeliście o czymś takim? Prosiłbym o podpowiedzi :) Jedynym zastrzeżeniem jest to, że ze względu wieku nie mam motocykla dużej pojemności (50 ccm, może włożę silnik 110ccm), więc rozglądam się za jakimiś obozami dla młodzieży.

Z góry dzięki
modzel96
modzel96
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30/3/2011, 13:37
Lokalizacja: Wawa


Postprzez henio12323 » 4/6/2011, 10:41

hmm ja nic nie słyszałem o jako takich obozach. ale słyszałem o tym że jak sie pojedzie w góry mozna wynajac przewodnika który ma moto i ty swoim latasz za nim w trasy. przewodnik zna wszystkie trasy i mozesz udac sie w przeprawówke a mozesz po prostu po prostych szlakach pojechac :D nie wiem czy ma jakies limity pojemnosciowe ale wiem że gosc nawet jakbys pchał moto bedzie czekał na ciebie :P nie pamietam ceny ani nie mam namiarów ale wiem że to nie wychodziło bardzo drogo. i nie wiem czy nie bede korzystał z tego w tym roku :D a co do motocykla to co masz za pojazd ?
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê