Zobacz wÄ…tek - Pomoc potrzebna od zaraz :)
NAS Analytics TAG

Pomoc potrzebna od zaraz :)

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pomoc potrzebna od zaraz :)

Postprzez kunio » 3/6/2011, 19:20

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Potrzebuje informacji odnjosnie 2 rzeczy ktory z motocykli polecacie i ktory jest w miare latwo sprzedac , poniewaz potrzebuje moto tylko na 1 gora 2 sezony....
A wiec tak mam 20 lat 74 wagi i 185 wzrostu , motocyklami pasionowa,lem sie od zawsze ale dopiero teraz czasu pozwolil na zakup czegos swojego i moj dylemat jest poiwedzy er 5 a suzuki gs 500 1999-2004. nie wiem co wybrac bo podbno oby dwa sa dobre na poczatek o by dwa sa ekonomiczne i obydwa latwo sie prowadzi i wybaczaja wiele bledow , chce kupic motocykl z tej klasy aby przygotowac sie na wieksze pojemnosci dysponuje kwota 6-7 tys mysle ze w zupelnosci starczy... posiadam juz kompletny kompinezon motocyklowy jak i zolwia... Prawko kat A i B jesli potrzeba bedzie jeszcze jakich kolwiek info prosze pytajcie :) aha moto bede raczej sprowadzal poniewaz jestem obecnie i pracuje w londynie :)) takze jesli ktos cos moze pomoc bardzo prosze :)
kunio
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21/1/2011, 18:35
Lokalizacja: Torun


Postprzez shiver » 3/6/2011, 20:05

Ogołnie er 5 będzie troszkę ciężej sprzedać, może więcej na wartości stracić, ma słabsze hamulce ( z tyłu bęben), ale za to silnik ma więcej moentu od dołu, nie będziesz musiał go pałować tak jak gs'a, i za te same pieniądze możesz kupić młodszy egzemplarz od gsa.
Obrazek
Avatar użytkownika
shiver
Świeżak
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/1/2011, 14:20
Lokalizacja: sie biorÄ… TROLLE?!?!?!?!


Postprzez motoftw » 3/6/2011, 22:28

Bierz Cb500 za tÄ… kasÄ™, wg mnie najlepsza z 500.
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez Sykopson » 4/6/2011, 11:23

Posłuchaj motoftw, dobrze prawi i wie co, bo jeździł. Też byc Cebulę wziął na twoim miejscu.
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê
cron