Zobacz wÄ…tek - <i>[Harley-Davidson V-Rod Muscle]</i> Harley-Davidson V-Rod
NAS Analytics TAG

[Harley-Davidson V-Rod Muscle] Harley-Davidson V-Rod

Komentarze użytkowników
_________

[Harley-Davidson V-Rod Muscle] Harley-Davidson V-Rod

Postprzez Åšcigacz » 3/6/2011, 12:04

Dyskusja na temat: Harley-Davidson V-Rod Muscle - siła!
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Harley-Davidson V-Rod Muscle - siła!
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 12:04

v-szrot<br><hr>asd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 13:12

Komentatorzy napisał(a):v-szrot<br><hr>asd<br>
Dla czego? bo Cię nie stać? Jakieś rozsądne argumenty może dla odmiany?<br><hr>adsl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 13:15

Komentatorzy napisał(a):v-szrot<br><hr>asd<br>
obywatelu Tomanek, czy wy obywatelu wicie, rozumicie o czym wy mówicie? jaki moment obrotowy, jakie frendzle obywatelu? jaki magnes i nogawki? <br><hr>towarzysz Wiesław
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 13:29

Widziałem tego V-Muscla na żywo i jestem do żywego poruszony ! <br><hr>E.T.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 13:50

Mimo, że jestem fanem sportowych motocykli to po przejażdżka tym motocyklem wzbudziła we mnie pozytywne odczucia. <br><hr>kadomin2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 13:55

Komentatorzy napisał(a):v-szrot<br><hr>asd<br>
Komentatorzy napisał(a):obywatelu Tomanek, czy wy obywatelu wicie, rozumicie o czym wy mówicie? jaki moment obrotowy, jakie frendzle obywatelu? jaki magnes i nogawki? <br><hr>towarzysz Wiesław<br>
taki z niebo bajkopisarz<br><hr>getry
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 14:23

Komentatorzy napisał(a):v-szrot<br><hr>asd<br>
Komentatorzy napisał(a):obywatelu Tomanek, czy wy obywatelu wicie, rozumicie o czym wy mówicie? jaki moment obrotowy, jakie frendzle obywatelu? jaki magnes i nogawki? <br><hr>towarzysz Wiesław<br>
Komentatorzy napisał(a):taki z niebo bajkopisarz<br><hr>getry<br>
Tyle że te bajki są rzetelne i zawierają mnóstwo konkretów.<br><hr>Dyzio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 16:21

Boże, jaki duży kierownik na tym HD!
To nie jest ta wielkość motocykla dla takich driver-ów. Model wyglada jakby jechał na jamniku, lub motorynce. Wypisz-wymaluj ludzik Michelin<br><hr>Czytelnik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 18:09

Komentatorzy napisał(a):Boże, jaki duży kierownik na tym HD!
To nie jest ta wielkość motocykla dla takich driver-ów. Model wyglada jakby jechał na jamniku, lub motorynce. Wypisz-wymaluj ludzik Michelin<br><hr>Czytelnik<br>
Koleżko pomyliłeś portale. Skoro męski wygląd jest dla ciebie tak istotną kwestią, idź sobie pooglądaj chłopców na innych stronach:) Google coś zaradzi, tylko wyłącz filtr rodzicielski. <br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 19:32

Komentatorzy napisał(a):Boże, jaki duży kierownik na tym HD!
To nie jest ta wielkość motocykla dla takich driver-ów. Model wyglada jakby jechał na jamniku, lub motorynce. Wypisz-wymaluj ludzik Michelin<br><hr>Czytelnik<br>
Jesteś pajacem. Teksty Boczo są fantastyczne, czyta się jednym tchem. Lewa w górę.<br><hr>emisarius
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 22:24

Harley to kupa! Nie ważne czy robiony w niemczech czy gdzies indzie! Nigdy nie podbije jakoscia pod japonczykow!<br><hr>Krzykacz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 22:44

Komentatorzy napisał(a):Boże, jaki duży kierownik na tym HD!
To nie jest ta wielkość motocykla dla takich driver-ów. Model wyglada jakby jechał na jamniku, lub motorynce. Wypisz-wymaluj ludzik Michelin<br><hr>Czytelnik<br>
Komentatorzy napisał(a):Koleżko pomyliłeś portale. Skoro męski wygląd jest dla ciebie tak istotną kwestią, idź sobie pooglądaj chłopców na innych stronach:) Google coś zaradzi, tylko wyłącz filtr rodzicielski. <br><hr>Boczo<br>
keep on rollin!<br><hr>popieram
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2011, 22:45

Komentatorzy napisał(a):v-szrot<br><hr>asd<br>
Komentatorzy napisał(a):obywatelu Tomanek, czy wy obywatelu wicie, rozumicie o czym wy mówicie? jaki moment obrotowy, jakie frendzle obywatelu? jaki magnes i nogawki? <br><hr>towarzysz Wiesław<br>
Wiesiek, jestes ograniczony?<br><hr>szeregowy ponad normÄ™
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2011, 01:25

Komentatorzy napisał(a):Boże, jaki duży kierownik na tym HD!
To nie jest ta wielkość motocykla dla takich driver-ów. Model wyglada jakby jechał na jamniku, lub motorynce. Wypisz-wymaluj ludzik Michelin<br><hr>Czytelnik<br>
Komentatorzy napisał(a):Koleżko pomyliłeś portale. Skoro męski wygląd jest dla ciebie tak istotną kwestią, idź sobie pooglądaj chłopców na innych stronach:) Google coś zaradzi, tylko wyłącz filtr rodzicielski. <br><hr>Boczo<br>
Panie 'Boczo'. Nie rozumiem skąd te emocje i posądzanie innych o 'jakieś skłonności'. Osoba na zdjęciach wygląda przecież jak wycięta z reklamy uznanego producenta opon. Trochę dystansu polecam i mniej przekonania o własnej nieomylności (to każdemu dobrze służy) i mniej mc kanapek.<br><hr>by the way
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2011, 01:25

Komentatorzy napisał(a):Boże, jaki duży kierownik na tym HD!
To nie jest ta wielkość motocykla dla takich driver-ów. Model wyglada jakby jechał na jamniku, lub motorynce. Wypisz-wymaluj ludzik Michelin<br><hr>Czytelnik<br>
Komentatorzy napisał(a):Koleżko pomyliłeś portale. Skoro męski wygląd jest dla ciebie tak istotną kwestią, idź sobie pooglądaj chłopców na innych stronach:) Google coś zaradzi, tylko wyłącz filtr rodzicielski. <br><hr>Boczo<br>
Panie 'Boczo'. Nie rozumiem skąd te emocje i posądzanie innych o 'jakieś skłonności'. Osoba na zdjęciach wygląda przecież jak wycięta z reklamy uznanego producenta opon. Trochę dystansu polecam i mniej przekonania o własnej nieomylności (to każdemu dobrze służy) i mniej mc kanapek.<br><hr>by the way
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2011, 05:58

Posiadam ten motocykl. Ma dwie podstawowe wady: dziwne uczucie na zakretach, nalezy bardziej dociągnąć motocykl, oraz usadowienie kierowcy. W chwili np przejazdu przez dziurę w drodze ( jest ich u nas dość sporo) można policzyć swoje wszystkie kręgi. Zalety: znaczek HD oraz silnik zaprojektowany przez Porsche. JEST TO MOJE ODCZUCIE WIĘC NIE WSZYSCY MOGĄ SIĘ ZE MNĄ ZGADZAĆ<br><hr>morela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2011, 07:07

Komentatorzy napisał(a):Boże, jaki duży kierownik na tym HD!
To nie jest ta wielkość motocykla dla takich driver-ów. Model wyglada jakby jechał na jamniku, lub motorynce. Wypisz-wymaluj ludzik Michelin<br><hr>Czytelnik<br>
Komentatorzy napisał(a):Koleżko pomyliłeś portale. Skoro męski wygląd jest dla ciebie tak istotną kwestią, idź sobie pooglądaj chłopców na innych stronach:) Google coś zaradzi, tylko wyłącz filtr rodzicielski. <br><hr>Boczo<br>
Komentatorzy napisał(a):Panie 'Boczo'. Nie rozumiem skąd te emocje i posądzanie innych o 'jakieś skłonności'. Osoba na zdjęciach wygląda przecież jak wycięta z reklamy uznanego producenta opon. Trochę dystansu polecam i mniej przekonania o własnej nieomylności (to każdemu dobrze służy) i mniej mc kanapek.<br><hr>by the way<br>
Ehh człowieku, gdzie Twoja zdolność racjonalnej konkluzji? Przecież jestem Harlejowcem - jem niemowlaki.<br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2011, 09:21

Miałem okazję trochę pojeździć na tym motocyklu i jest na prawdę wypasiony. Silnik jest super, na prawdę ciąg jest baaardzo mocny, sprint do 180kmph nie trwa długo, dalej nie ciągnąłem, bo moje nogi zaczęły odrywać się od podnóżków, mimo szerokiego kapcia bardzo łatwo zrywa przyczepność, a strzał ze sprzęgła i zarzucanie tyłkiem przez kilkadziesiąt metrów to bajka :] W zakrętach faktycznie trzeba trochę się postarać i mocno przeciwskręcać, żeby jechało tam gdzie chcemy, dodatkowo gang V&H jest niesamowity, uszy bolą od tego dudnienia, ogień! I tak wybrałbym XR1200X ;] Muscle świetny do lansu.

Pozdrawiam<br><hr>easy_rider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2011, 11:15

Znajomy kupił jakiś czas temu Intrudera 1800. Nie powiem, ładny. Podobał mi się. Nisko, szeroko i pokazowo. Jeżdżąc typowym sportem człowiek nie skuma co to znaczy elastyczność... Zsiadłem z R1 i wskoczyłem na Intrudera. Na początku masa motóra onieśmiela. Potem jest już tylko lepiej !!! Ciąg od dołu jest obłędny!!! Dosłownie motocykl katapultuje się ze startu zatrzymanego do prędkości... no ile tam fabryka dała. I nie ma znaczenia, czy jest to na prostej, na wzniesieniu czy przy wyprzedzaniu czegokolwiek ! To idzie i się nie prosi !!! W zakrętach też ładnie, masę czuć ale potrafi to skręcać. Ale najlepsze jest wyprzedzanie. Nie ważne z jakiego biegu, nie ważne przy jakich obrotach. Po prostu odkręcasz i Cię nie ma. Jeśli ktoś mówi, że jego "tysiąc" jest elastyczny... niech siądzie na to coś... Potem pogadamy ! I tak po takiej jeździe się zastanawiam, po co kręcić do 12-tu tys., po co szlifować kolanem, po co to wszystko. Skoro na tym jest to dużo bardziej komfortowo i ( prawie ) tak samo szybko. No po co? Moje zdanie : na tor - sport. Na ulice - właśnie takie mastodonty. A co do HD - podoba mi się. Koniec! Kropka ! Klasa koń !!! <br><hr>motorzysta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê