Zobacz wątek - Motocykl o klasycznym wyglądzie do 5000 tyś zł...
NAS Analytics TAG

Motocykl o klasycznym wyglądzie do 5000 tyś zł...

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Motocykl o klasycznym wyglądzie do 5000 tyś zł...

Postprzez UfoPlast » 2/6/2011, 20:59

Witam bardzo serdecznie forumowiczów :) Jako ,że jestem nowy chciałem się przywitać i poradzić się was o wybór mojej pierwszej większej maszyny. No więc zacznijmy od tego że na motocyklach jeżdżę od jakichś 10 lat :) Teraz mam 18. Jak miałem 8 lat wsiadłem na rometa mojego dziadka i tak się to zaczęło. Najpierw była Jawka 50 (kaczucha) następnie kupiłem sobie skuter 50. Po sprzedaży skuterka kupiłem motorower Rieju rr przerobiony na 80 ccm. Teraz jeżdżę na MZ sm 125. Jako takiego doświadczenia mam więc myślę że czas przyszedł na coś większego. Prawko jest , kasa jest , maszyny nie ma :).
Interesuje mnie motocykl o klasycznym wyglądzie czyli bez owiewek z odsłoniętym silnikiem okrągłą chromowana lampą z przodu i chromowanych zegarach. Coś jak Yamaha xj 600 w wersji N lub bandit N. tzw naked bike.
Mam do przeznaczenia na motocykl około 5000 zł może ciut więcej. Pojemość 600ccm. Interesuje mnie niskie spalanie i niskie kosztu utrzymania motocykla. Abym mógł na nim wiąć moją piękną dziewczynę i pojechać gdzieś dalej. Prosze o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuje
Avatar użytkownika
UfoPlast
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 1/5/2011, 08:08
Lokalizacja: Skierniewice


Postprzez motoftw » 2/6/2011, 21:27

zephyr 550
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25


Postprzez UfoPlast » 3/6/2011, 05:32

A możesz mi powiedzieć jak jest ze spalaniem w tym motocyklu ? Bardzo mi się on podoba :) Dzięki za rade
Avatar użytkownika
UfoPlast
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 1/5/2011, 08:08
Lokalizacja: Skierniewice



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości




na górê