Zobacz wÄ…tek - Prosze o pomoc Suzuki bandit 600N
NAS Analytics TAG

Prosze o pomoc Suzuki bandit 600N

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Prosze o pomoc Suzuki bandit 600N

Postprzez kubatczew » 29/5/2011, 11:41

Witam.Mam zamiar kupic ten motocykl http://moto.allegro.pl/suzuki-gsf-600-b ... 06935.html . Chcialem prosić o pomoc zebyście ewentualnie zobaczyli i powiedzieli czy cos tam nie gra na zdjeciach .. bede jechał oglądnać moto niedlugo i chcialbym sie dowiedzieć czy w banditach jest jakis specyficzny dzwięk silnika .. i na co musze uwazać przy kupnie takiego o to egzemplarza .. Z góry dziekuje wam :)
Avatar użytkownika
kubatczew
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9/4/2011, 15:35
Lokalizacja: 3- miasto


Postprzez suchy558 » 29/5/2011, 12:33

ja może jakimś znawcą nie jestem ale...
kierownica nieoryginalna,
brak lewego lusterka i wydaje mi się że się złamało i gwint został w uchwycie (?)
chyba złamana prawa klamka
chłodnica była malowana i obłazi
coÅ› jest nie tak z lewym deklem
rdza na główce ramy, na stelażu podnóżków pasażera, na uchwytach silnika, te rzeczy mogły być spawane
rdza na łączeniu tłumika z kolektorem, innych duperelach jak stopka, naciąg łańcucha, etc.
plastik pod siedzeniem chyba nie powinien tak odstawać (?)
sety kierowcy wyglądają na malowane i już trochę wytarte

ktoÅ› pewnie jeszcze coÅ› dopisze, bo ja to tylko to co na pierwszy rzut oka :)
generalnie odpuściłbym sobie ten egzemplarz

sam szukam motocykla,
polska południowo-wschodnia 4-7tyś. PLN suchy558@gmail.com
Avatar użytkownika
suchy558
Bywalec
 
Posty: 676
Dołączył(a): 1/2/2011, 19:03
Lokalizacja: Sandomierz


Postprzez kowal_71 » 29/5/2011, 13:59

Generalnie nie warto ;)
Zresztą słyszałem wiele niepochlebnych opinii o tym komisie.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ambro » 29/5/2011, 15:39

Czytałem, że lubią kręcić liczniki i podpicowywać motory przed sprzedażą.

Parę dni temu byłem u nich w salonie i na własne oczy widziałem jak na zapleczu koleś biegał z puszką farby i podmalowywał elementy w rozebranym motorze. :?
Avatar użytkownika
Ambro
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22/5/2011, 11:44
Lokalizacja: 3miasto

Postprzez tomek_gda » 29/5/2011, 15:49

Też słyszałem że kombinatorzy na maksa. Kręcenie liczników chyba w każdym motocyklu, polerka, malowanie, maskowanie rdzy byle ładnie wyglądało i się szybko sprzedało.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez kubatczew » 29/5/2011, 16:10

aha .. czyli ten egzemplarz to nie bardzo ? chyba ze ktos jeszcze sie wypowie .. czy sa to takie usterki bardziej powazne lub ewentualnie jaki koszt bedzie zeby doprowadzić to do ładu ..
Avatar użytkownika
kubatczew
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9/4/2011, 15:35
Lokalizacja: 3- miasto

Postprzez kubatczew » 29/5/2011, 16:23

wiecie panowie mi najbardziej zalezy aby silnik byl zdrowy i nie byla spawana rama .. to ma byc moj pierwszy motocykl i nie chce kupic jakiegos szajsu .. a ciezko znalesc prywante ogloszenie na pomorskim z bandziorem i hornetem .. a jak juz to ceny sa duze .. a nie chce jechac po motor gdzies pod warszawe .. spotkalem goscia ostatnio i mowil ze 2 lata temu kupil hornecika u nich i byl naprawde zadowolony .. widzialem na oczy tego horneta i naprawde nie bylo do czego sie przyczepic takze nie wiem .. moze trzeba trafic u nich albo coÅ› ..
Avatar użytkownika
kubatczew
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9/4/2011, 15:35
Lokalizacja: 3- miasto

Postprzez hans313 » 29/5/2011, 16:27

Widac ,ze motor po przejsciach :)(tak jak wyzej napisali ,rdza na glowce ramy,pozostalosci po lusterku,chlodnica to chyba od ursusa w takim malowaniu albo plakatówkami malowali.sruby pordzewiale,naped pordzewialy,dekiel po szlifie - PARODIA) radze poszukac czegos innego
Pytales o koszta
a wiec mowie
wymiana wiekszosci srubek :)
chlodnica by sie nowa przydala ,chyba ,ze jakos jÄ… odnowisz
nowy napęd z 400zl
na takie pierdolki + wymiana oleju plynów no mysle ,ze 1500zl musisz liczyc ,zalezy tez co z rama i silnikiem...wiesz ja licze wiecej ,bo wole zeby mi np u mechanika nie zabraklo jak przyjdzie co do czego ,ale no motor wymaga troche monet i czasu ,a tego raczej nikt nie chce na swoje 1 moto:) szczegolnie na SEZON!
hans313
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2/9/2010, 23:40
Lokalizacja: Piła

Postprzez Ambro » 29/5/2011, 18:03

Moim zdaniem nie warto a pamiętaj, że oceniamy ten moto tylko po fotach. Co może wyjść jak ktoś ogarnięty oceni go na żywo.

Za podobne pieniądze widziałem nowsze bandity i w lepszym stanie !
Avatar użytkownika
Ambro
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22/5/2011, 11:44
Lokalizacja: 3miasto

Postprzez nikamo » 30/5/2011, 00:00

jak szukasz bandita i chcesz fachowej oceny to zapraszam na http://polishbanditcrew.pl/ , tylko pamietaj by sie ladnie przywitac :P
Avatar użytkownika
nikamo
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 23/8/2007, 18:21
Lokalizacja: gorzow wlkp

Postprzez mr_bongos » 1/6/2011, 16:56

Ja jeszcze mogę dołożyć że plątanina kabli przy silniku wygląda bardzo podejrzanie. Coś na bank było kombinowane przy tym sprzęcie.
Traktuj ludzi z szacunkiem, korona Ci z głowy nie spadnie... możliwe że nigdy jej tam nie było...
mr_bongos
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23/6/2008, 14:17
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na górê