Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl do 15000
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do 15000

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Aimar » 24/5/2011, 09:59

Idź do jakiegoś koimisu i przymierz się do kilku moto. To Ci da wstępne rozeznanie. Na forum jest kilkaset tematów co na pierwsze moto. Jeżeli nie chcesz iść "tą drogą" to pomyśl o sprzęcie klasy Transalpa/TDM (na pierwsze moto raczej lepsza Honda). Niesamowita radocha z jazdy i z asfaltu też można sobie zjechać.
Aimar
Świeżak
 
Posty: 109
Dołączył(a): 5/11/2010, 09:29
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Spavn » 24/5/2011, 10:17

Cbf Dobry wybór. Na pierwsze się nadaje, według mnie ani za mała ani za duża, w sam raz. Ale wersja S może niekoniecznie. Przy upadku plastik zaskrzypi. :) Może wersja N i do tego szybka? co do TDM , to też się właśnie za takową rozglądam, i spotkałem się z opinia że sie nadaje na pierwsze, ale też nie za bardzo. Ponieważ jest dość ciężka, ma kopa, i wysoki środek ciężkości co wszystko sprawia że nie trudno o glebę. Ale jeśli Cie to nie zniechęca, no to TDM jak najbardziej. Czyli TDM 850, CBF 600,

Pozdrawian :)
Avatar użytkownika
Spavn
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27/12/2010, 13:15
Lokalizacja: C-c


Postprzez Spavn » 24/5/2011, 11:58

Kurtka i kask i rękawiczki to podstawa, bez tego nawet niema co wsiadać, z tym zestawem juz masz zapewnione jakąś tam ochronę. A jeśli już chcemy czuć się komfortowo to do tego buty i spodnie. I wtedy można juz spokojnie śmigać. Ale najlepszy ubiór nie zastąpi rozsądku.
Avatar użytkownika
Spavn
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27/12/2010, 13:15
Lokalizacja: C-c

Postprzez africashox » 25/5/2011, 19:31

Ja kupiłem na pierwsze moto Kawasaki Z750, po kilku dniach użytkowania wszystko ok, z dnia na dzień doskonale swoje "umiejętności" ale czuje respekt przed tą maszyną. Przed zakupem też myślałem że będę się hamować przed odkręcaniem manetki, ale muszę Cię poinformować, że jest to praktycznie niemożliwe :) i od czasu do czasu na pewno będziesz gaz odkręcał :). Polecam małego Zeta :) Życzę dobrego wyboru :)
africashox
Świeżak
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10/5/2007, 00:57
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez bosman78 » 28/5/2011, 12:40

Mam CBF 600 z czystym sumieniem mogę polecić!! bardzo sypatyczne moto bezpieczne, ale z pazurem
Honda CBF 600 NA
Avatar użytkownika
bosman78
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 30/11/2010, 18:04
Lokalizacja: Wawa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê