Zobacz wÄ…tek - Defender-akcesoria motocyklowe
NAS Analytics TAG

Defender-akcesoria motocyklowe

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Defender-akcesoria motocyklowe

Postprzez Åšcigacz » 21/5/2011, 11:39

Dyskusja na temat: Defender-akcesoria motocyklowe
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Defender-akcesoria motocyklowe
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 21/5/2011, 11:39

witam .zamowjenie w firmje defender zlorzylem na poczatku kwietnia.towar za kwote okolo2400zl.do tej pory przesylka nienaszykowana.nie bardzo rozumjem dlaczego to tyle trwa.umowa byla ze max 3 tygodnie i mjalem przelac pjeniadze.zrezygnowalem i moi koledzy.kupujemy u konkurenci.pozdrawjam marek irlandja.......ps;jedziemy do maroka 15 lipca.zapraszamy.aneta-mrozowska@wp.pl




















<br><hr>marek irlandja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/8/2011, 09:12

Komentatorzy napisał(a):witam .zamowjenie w firmje defender zlorzylem na poczatku kwietnia.towar za kwote okolo2400zl.do tej pory przesylka nienaszykowana.nie bardzo rozumjem dlaczego to tyle trwa.umowa byla ze max 3 tygodnie i mjalem przelac pjeniadze.zrezygnowalem i moi koledzy.kupujemy u konkurenci.pozdrawjam marek irlandja.......ps;jedziemy do maroka 15 lipca.zapraszamy.aneta-mrozowska@wp.pl




















<br><hr>marek irlandja<br>
witam
jestem teraz w podobnej sytuacji, czekam na kask już 4 tygodnie, napiszcie u kogo warto kupować, bo kończy mi się cierpliwość i czas, dzięki<br><hr>Karolina
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/8/2011, 17:15

Komentatorzy napisał(a):witam .zamowjenie w firmje defender zlorzylem na poczatku kwietnia.towar za kwote okolo2400zl.do tej pory przesylka nienaszykowana.nie bardzo rozumjem dlaczego to tyle trwa.umowa byla ze max 3 tygodnie i mjalem przelac pjeniadze.zrezygnowalem i moi koledzy.kupujemy u konkurenci.pozdrawjam marek irlandja.......ps;jedziemy do maroka 15 lipca.zapraszamy.aneta-mrozowska@wp.pl




















<br><hr>marek irlandja<br>
Komentatorzy napisał(a):witam
jestem teraz w podobnej sytuacji, czekam na kask już 4 tygodnie, napiszcie u kogo warto kupować, bo kończy mi się cierpliwość i czas, dzięki<br><hr>Karolina<br>
a ja jestem zadowolony, kupiłem szybko sprawnie w dobrych cenach, chłopaki znają się na rzeczy i fachowo doradzają.<br><hr>Michał Brzęczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê