Zobacz wÄ…tek - Pomoc w ocenie Suzuki SV 650
NAS Analytics TAG

Pomoc w ocenie Suzuki SV 650

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pomoc w ocenie Suzuki SV 650

Postprzez franio » 20/5/2011, 19:41

Witam.
Mam 26 lat i planujÄ™ zakup motocykla.
Zdecydowałem, że będzie to Suzuki SV.
Upatrzyłem ten egzemplarz.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1624126179
ProszÄ™ o ocenÄ™.
Pozdrawiam.
franio
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20/5/2011, 19:37
Lokalizacja: Lublin


Postprzez PawulonVBK » 20/5/2011, 20:52

Na pierwszy rzut oka wydaje się bike w porządku. Facet widać przyznał się do pary mankamentów co rzadko się zdarza.
Zadzwoń jeszcze i spytaj się czy ma jakieś fakturki, papiery z serwisu w którym robił wymienione czynności na początku sezonu. Mógł też robić to samemu ale tak czy inaczej nie wierzę żeby nie zostawił sobie żadnego potwierdzenia takiego serwisu (paragony, cokolwiek) .
Widzę, że preferuje komunikacje mailową, ale olej to i normalnie zadzwoń. Szybciej poznasz czy z czymś kręci.

Jak wszystko wyda Ci się w porządku to nic tylko jechać i zobaczyć na żywo:)

pozdro
PawulonVBK
Świeżak
 
Posty: 94
Dołączył(a): 18/10/2008, 09:28
Lokalizacja: Malbork


Pomoc w ocenie Suzuki SV 650

Postprzez beliar_wm » 21/5/2011, 12:54

Witam. Ogólnie moto ładnie się prezentuje, ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę na to, że przedni błotnik jest w innym kolorze niż reszta plastików. Zatem dobrze by było zapytać sprzedającego z czego to wynika. Tu masz linka do ciekawej stronki z kolejnymi rocznikami Suzuki SV 650:
http://www.sv650.info/index.php?id=opis/roczniki
Sam jestem posiadaczem SV-ki 650N 2001r. i podczas zakupu nie zwróciłem uwagi na inny kolor zegarów i klosza lampy. Po jakimś czasie zdjąłem je i zauważyłem, że kubki zegarów były klejone od wewnątrz... no cóż każdy uczy się na błędach.
Poza tym moto wydaje się całkiem spoko i ma dość dużo akcesoriów w przystępniej cenie. Jednakże wiadomo, że najważniejsze są oględziny na żywo. Ja swój moto oglądałem dobrą godzinę, a i tak niektóre mankamenty zauważyłem dopiero po paru miesiącach. Dobrze by też było żebyś obejrzał na żywo jeszcze inne motocykle. Naprawdę zrób tak, gdyż bardzo Ci to pomoże przy podjęciu decyzji o zakupie.
Resztę napisał Ci już PawulonVBK.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
beliar_wm
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/4/2010, 20:27
Lokalizacja: Toruń, Stargard Szczeciński



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê