Zobacz wątek - Wieeelka Prośba!!!!!!
NAS Analytics TAG

Wieeelka Prośba!!!!!!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Wieeelka Prośba!!!!!!

Postprzez adascbrr » 20/5/2011, 16:10

Witam Panowie
Mam wielką ale i skromną prośbę...
Wszyscy moi koledzy zawsze marzyli, żeby mieć ostatnią drogę wśród motocykli...Ja mam prośbę do was...chciałbym mieć pierwszą moją (a zarazem ostatnią;)) drogę wśród motocykli - marzy mi się to...Biorę ślub, niestety nie jestem stąd....niema mnie kto poprowadzić........motocykle to całe moje życie, ale tu nie znam nikogo, możecie mnie poprowadzić w tej "ostatniej drodze:)" będę wam bardzo wdzięczny. W kawalkadzie pięknych sprzętów uczestniczyłem albo na zlotach albo na pogrzebach-niestety. Czy pomożecie mi? bardzo chciałbym, żeby mnóstwo fajnych sprzętów odprowadziło mnie do kościoła i z kościoła...;) Ale niestety nie mogę wszystkich zaprosić na imprezę, mogę wam zaoferować ciastko.... i ogromną, przeogromną wdzięczność, taką zwykłą motocyklową..., jeszcze raz baaardzo was proszę i każdemu z góry dziękuję...
Åšlub jest pod WarszawÄ….
adascbrr
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/5/2011, 15:55


Postprzez MaRRiusz » 21/5/2011, 09:25

Nie ma to jak rzucić hasło i nadal nikt nic nie wie.
Ja wiem że ślub to duży stres, ale ogarnij się !!!
Nie wiadomo gdzie, o której i KIEDY.
Avatar użytkownika
MaRRiusz
Świeżak
 
Posty: 369
Dołączył(a): 14/12/2008, 08:49
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez KamoFzr » 21/5/2011, 17:33

Przyjadę aż z sląska ale bede wymagał tego samego od Ciebie, umowa stoi?
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Avatar użytkownika
KamoFzr
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 28/3/2011, 21:10
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez Marcino1983 » 24/5/2011, 08:20

Napisz gdzie dokładnie, kiedy, o której godzinie.
Marcino1983
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 20/8/2010, 18:15
Lokalizacja: Grójec

Witam Ponownie

Postprzez adascbr » 24/5/2011, 16:14

Przepraszam za kłopot, ale byłoby miło zobaczyć kilka fajnych sprzętów, niechcę nikomu sprawiać kłopotu, nie proszę nikogo żeby jechał całą Polskę, jeśli jest ktoś w pobliżu, lub przejazdem to tak przy okazji, poprostu niechce wam sprawiać kłopotu. Ślub jest o 17.00 w kościele w Nadarzynie 11.06.2011. Sala weselna jest również w nadarzynie - wylot na Błonie. Newiem jak będę mógł się odwdzięczyć, jeśli zwykła ludzka wdzięczność wystarczy (piwa nie proponuje z wiadomych celów:)) to będzie mi naprawdę miło. Mój tel: 606-922-184. Mówię, nic na siłę, poprostu zawsze chiałem, żeby na moim ślubie było od nas kolorowo;)
adascbr
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/2/2007, 19:44



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê