Zobacz wÄ…tek - Problem z decyzjÄ… 50/125cc Åšcigacz / Enduro
NAS Analytics TAG

Problem z decyzjÄ… 50/125cc Åšcigacz / Enduro

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Problem z decyzjÄ… 50/125cc Åšcigacz / Enduro

Postprzez owsik1996 » 29/4/2011, 20:02

Witam :) Jestem nowy na forum, zarejestrowałem się bo mam do was pytanie. Mam problem... Więc tak: Mam prawie 15 lat ( urodzinki maj) oraz enduro 50cc ( odblokowany, oczywiście biegówka, 2T). Zastanawiam się co dalej. Chciałbym zdać a1 za rok, podam kilka opcji jak widzę przyszłość..
1) Śmigam na enduro do 16, następnie zdaje a1 i kupuje jakąś 125cc( np. Zipp pro 125)
2) Kupuje teraz Zipp Pro 50, i albo go odblokowuje i tak zostawiam, albo zdaje w wieku 16 a1 i lekko tuninguje ( np. nowy silniczek 110cc)

Jak myślicie, która opcja wygląda na korzystniejszą? Macie może jakieś ciekawsze rozwiązania? :D
Chciałbym przesiąść się z enduro na ścigacza, ponieważ te drugie bardziej mi się podobają.
I jeszcze jedno pytanie mam czy waszym zdaniem taki Zipp Pro 50/125cc zasługuje na uwagę? Bo słyszę rożne opinie, jedni je wychwalają, inni krytykują, mówiąc, że po 1000km odpadają plastiki i pada silnik ( Tutaj zwracam się szczególnie do kogoś kto obcował z tymi maszynami) :D
Dobra dzięki za poświęcenie mi czasu, proszę o realne rozwiązania :D

Ps. Tylko błagam nie namawiajcie mnie na Rs 50, czy inne używki... Generalnie wychodzę z zasady, że nigdy nie wiesz jak ktoś przed tobą traktował sprzęt ( dlatego własnie zaciekawiły mnie Zippy - są dość tanie jak na nowe --- 50cc - 4200zl //// 125cc- prawie 6000zl
owsik1996
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29/4/2011, 19:42


Postprzez henio12323 » 29/4/2011, 20:23

czesc :D wg mnie lepiej juz poczekać i polatac tym co sie ma. a potem kupic pełnoprawną 125 ccm. boo zippa odradzam. zipp to zipp polska mysl techniczna w chinskim wykonaniu. cena yamah hond czy innych sprzetów nie jest brana z kosmosu. i nie od tak zipp kosztuje połowe czy 1/3 ceny markowego sprzętu. dzieje sie własnie ze względu na koszty produkcji i jakosc wykonania. powiem tak : jakiś czas ten sprzęt polata, ale w krótkim czasie na pewno bedziesz musiał wymienic pół silnika, co do plastików sie wypowiadam bo nie znam nikogo kto by uzytkował ten sprzet na dłuzszą mete. ale obserwując to jeszcze nie spotkałem chinczyka z dobrymi plastikami. wszystkie są marnej jakości i dosyc szybko sie zuzywają. i kilku letni chinczyk wygląda jak kilkudziesięcio letni japoniec.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez owsik1996 » 29/4/2011, 20:37

henio dzięki za szybką odpowiedź, ale w międzyczasie pod namową rodziców zdecydowałem :) Zostaje narazie przy enduro, jakoś ten rok przeżyje, a później zdaje a1 no i 125cc koniecznie :D Zostaje mi tylko podjąć dezycję czy ten Zipp Pro 125, czy jednak jakąś używkę, ale na szczęście mam cały roczek na rozmyślania :D Dzięki i pozdrawiam
:wink:
owsik1996
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29/4/2011, 19:42



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê