Zobacz wÄ…tek - Honda CBR z 88 roku
NAS Analytics TAG

Honda CBR z 88 roku

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda CBR z 88 roku

Postprzez Bartek Tymoszuk » 16/4/2011, 20:34

Witam panowie nie mam za dużo kasy na moto , a mam u siebie w mieście do kupienia coś takiego pojechalem bez zapowiedzi do serwisu gdzie stoi pan najpierw pokazal mi bandita potem tą cbrkę moto wyglada z zewnatrz wiadomo na poobijane , kierownica odbijala w tej samej odleglosci z obu stron , lancuch nie mial luzu opony naprawde swieze a moto odpalilo na dotyk na moich oczach , do tego bylo serwisowane wlasnie w tym serwisie co sadzicie o zakupie tak starej maszyny ? to pierwszy scigacz wiec nie dbam tak bardzo o zarysowane czy pekniete owiewki ofcourse moge nim pojechac na jazde probna o to link prosze o jakies wskazowki co warto sprawdzic i do jakiej ceny moglbym zejsc , pozdrawiam ;)

http://otomoto.pl/honda-cbr-pc-19-M2539177.html
"Wolę nie mieć jaj , niż czucia w nogach"
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/4/2011, 20:00
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez rider11 » 17/4/2011, 09:39

Może okazać się trafionym wyborem;)
Jeśli silnik dobrze pracuje a jazda próbna nie wykaże nic niepokojącego to czemu nie;)
Te hondy są dosyć wytrzymałe, jeśli nie będziesz jej katował to może długo ci posłużyć
rider11
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1/4/2011, 18:01


Postprzez mario11lsd » 17/4/2011, 19:51

nia pakuj się w taką starą maszynę dołóż 1000zł i kup sobie cbr f2. stare silniki hondy to nie to samo co silniki w gs500. GS to przeważnie pierwsze moto czyli pierwsze błędy świeżaków. cbr 1 silnik pewnie jeszcze trochę polata ale w cbr 2 masz 10KM więcej, ponadczasową sylwetkę, części zamienne nowe i używane za grosze. f2 często biorą do stuntu a tam katowanie jest na maxa i maszyny wytrzymują bardzo dużo
Ostatnio edytowano 17/4/2011, 20:23 przez mario11lsd, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
mario11lsd
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 6/10/2010, 21:53

Postprzez abc12333 » 17/4/2011, 20:06

Kumpel kupil gs500 z 91 chyba i niby fajnie extra lecz po czasie okazalo sie ze silnik konczy swoja zywotnosc. Ja bym sie nie pchal w stare moto.

Pozdrawiam
abc12333
Świeżak
 
Posty: 144
Dołączył(a): 5/5/2010, 08:41
Lokalizacja: Masuria

Postprzez Bartek Tymoszuk » 17/4/2011, 21:35

Szczerze mówiąc to ten moto i tak jak dla mnie mocny , jezeli chodzi o wyglad to z tego co slyszalem to owiewki z f2 pasuja idealnie do f1 i sa takie same tylko maja inna stylistyke nie chce bronic tego moto bo bron boze sie nie napalam , bardzo chcialbym kupic moto we wro albo okolicach bo nie chce sie bawic w koszty transportu i niewypalowe wycieczki , kurde temat jest bardzo ciezki ;/ a pomysl mam taki zeby zabrac ja do serwisu hondy zaplacic za ogledziny i jezeli nei powiedza nic zlego o geometrii cisnieniu na garach i innych rzeczach ktorych sie nie da sprawdzic podczas jazdy i na ktorych sie nie znam :D to chyba go wezme chyba ze ktos ma jakies budzetowe propozycje , w sumie nie musi to byc scigacz....
"Wolę nie mieć jaj , niż czucia w nogach"
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/4/2011, 20:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez motoftw » 18/4/2011, 07:06

Ja też bym szukał F2 dla samego wyglądu, ta F1 jeszcze wygląda podobnie do starego gsxfa, do tego w F2 masz lepszą zawieche, hamulce, za 4 tyś F2 nawet znajdziesz tylko nie na allegro ale często ludzie sprzedają i nie ogłaszają się w necie.
Honda CB 500 ----> Honda NX 650
Avatar użytkownika
motoftw
Stały bywalec
 
Posty: 1179
Dołączył(a): 5/8/2009, 19:25

Postprzez mario11lsd » 19/4/2011, 20:40

napaliłem się na 929 i mam swoją f2 do sprzedania za 5300 z kombinezonem hein gerickie pro sports pod kolor motocykla do tego buty suomy i kask LS2 w ten weekend wymieniłem olej, filtr, olej i uszczelniacze w lagach, regulator napięcia, aku kupowałem nowe w tamtym sezonie przez zime było w domu. Do wymiany mam jeszcze napęd ale na tym jeszcze można spokojna pare tys. nawinąć i tylnia opona też za pare tys do wymiany także technicznie jest w b.dobrym stanie. Owiewki wszystkie oryginalne w tamtym sezonie miałem awaryjne hamowanie bo mi pucha zajechała droge i przewróciłęm się na lewą strone wsumie nic poważnego się niestało ale lewa czacha była z dziurą- brat z angli mi przysłał NOWĄ (niewierze do dzisiaj że to możliwe posiadacze f2 wiedzą co pisze) część czachy oryginalną załatwił mu kolega z serwisu Hondy na dodatek pod kolor mojego moto tylko naklejek brakuje zapłąciłem 500zł dużo ale org to org. Także cała historia sprzęta jest na motocyklu, rok 91 silnik naprawe w idealnym stanie niejeden mechanik mi już prawił że chodzi aż trudno uwierzyć :). Cena atrakcyjna bo jednak ludzie chcą moto jak z salonu a ja niebędę ściemniał że niema rysek bo ma i to ryski większe i mniejsze ale ta f1 z 88 jest za 3900 widać że malowana też ma ryski zapewne nakleji ma tandetne że się tak wyraże no i niema skóry do tego itp.Także można kupić f2 niewiele drożej w dobrym stanie:) w częstochowie na rozpoczęciu sezonu widziałem tylko jedną f2 w oryginanym malowaniu:)
mario11lsd
Świeżak
 
Posty: 78
Dołączył(a): 6/10/2010, 21:53

Postprzez Bartek Tymoszuk » 19/4/2011, 21:21

Pojawiła mi się nowa okazja , GSXF 600 od właściciela sąsiadującej do ojca firmy nowiutkie opony wymieniany napęd lagi w tamtym roku jakaś tam linka itd , moto zadbane po 40+ letnim facecie wiec zobaczymy co z tego wyjdzie 95 rocznik za 5300 zobaczymy co z tego wyjdzie :)
"Wolę nie mieć jaj , niż czucia w nogach"
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/4/2011, 20:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bies600 » 19/4/2011, 21:37

Tydzień temu kupiłem f1 po 5 letniej przerwie od motocykla (miałem wtedy f4). Jak jechałem oglądać moto to bałem się że sprzęt technologicznie z lat 80 to będzie jakaś masakra i koszmar.
Zdziwiłem się i to bardzo....
Moto jest super !
Co z tego że stary ? prosty, śliczny, pali na dotyk, nic nie dymi, wszystko sprawne i jeździ się super.
Stan lepszy niż większości 10latków.
http://obii.dlf.interia.pl/cbr.jpg
Bies600
Świeżak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 7/1/2011, 10:27



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê