Zobacz wÄ…tek - Nowy tani serwis w Lublinie
NAS Analytics TAG

Nowy tani serwis w Lublinie

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Nowy tani serwis w Lublinie

Postprzez Åšcigacz » 14/4/2011, 10:12

Dyskusja na temat: Nowy tani serwis w Lublinie
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Nowy tani serwis w Lublinie
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 14/4/2011, 10:12

Jako że moja maszynka została elegancko odpicowana to nie pozostaje mi nic innego jak tylko się pochwalić u kogo ją robię, by inni mogli skorzystać z usług mojego mechanika i przy tym sporo oszczędzić. Sporo bo jak porównałem ceny za to co u mnie zrobione z tym co bym zapłacił w jednym z bardziej znanych lubelskich serwisów to różnica jest ponad dwukrotna.

Podaje namiary: gość nazywa się Rafał, działa przy Gospodarczej (boczna Mełgiewskiej) nr tel 506 98 98 09.
Wcześniej pracował w Anglii więc nowe maszyny rzadkie jeszcze w naszym kraju to nie problem (najnowsze również).
Człowiek robi naprawdę dokładnie a nie na odwal moja maszyna jest tego niezłym przykładem - pourywane śruby po nie udanej próbie naprawy na sylikon dla picu wklejone przez poprzedniego właściciela teraz działają prawidłowo.
Wszelkie naprawy i regulacje są z gwarancją i bezpłatną ewentualną korektą (po regulacji składu mieszanki mam się jeszcze zgłosić po kilkuset km na sprawdzenie i jak będzie konieczne ewentualne korekty, podobnie przy wymianie łożysk w główce ramy - dociąganie po kilkudziesięciu km bez żadnych dopłat). Oględziny maszyny na miejscu żaden problem, żadnych opłat za to, synchro pod komputerem - duża dokładność. Gwarancja na naprawę zawieszenia - nigdzie indziej się z tym nie spotkałem, tu jest... ale co ja będę słodził (to podejrzanie będzie wyglądać, chociaż jestem strasznie zadowolony więc mogę jeszcze pisać) kto ciekaw niech zadzwoni i umówi się.<br><hr>hansrpg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35




Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê