Zobacz wątek - Redukcja biegów problem zx10 88r
NAS Analytics TAG

Redukcja biegów problem zx10 88r

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Redukcja biegów problem zx10 88r

Postprzez killbill » 10/4/2011, 08:08

Witam,zauważyłem problem z redukcją biegów z wyższego na niższy.Kawasaki zx10 88rok Czy to wina tarcz sprzęgła chociaż nie ślizga się na wysokich obrotach czy może pompka sprzęgła hydrałlicznego ?Najgorsze jak będzie skrzynia do wymiany.Może ktoś przerabiał ten temat.Od czego zacząć ewentualne wykluczanie usterek?Dodam że raz bez problemu się zmienia raz ze zgrzytem lub się blokuje i ruszam z 2,3-ki.Przebieg 68tys km.Jakie koszty wymiany?
killbill
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30/3/2011, 16:18


Postprzez mirekm71 » 10/4/2011, 09:57

Nie zbijasz chyba tych biegow po zatrzymaniu? Redukuje sie podczas jazdy ja tak schodze przynajmniej do 2-ki. Z dwojki na jedynke po zatrzymaniu schodzi ale z wyzszych niechetnie. Nieraz dobrze podepchnac moto pare cm. W skrzyni sa sprzegla klowe i jak skrzynia stoi to nie sprzyja wbijaniu biegow ani w gore ani w dol.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg


Postprzez killbill » 10/4/2011, 12:45

Biegi zbijam w czasie jazdy do luzu ale coraz ciężej to idzie.W sklepie widziałem zestawy naprawcze do sprzęgła hydrałlicznego jakieś gumki może to by pomogło z wymianą płynu hydrałlicznego włącznie ?Odkręca się dekiel, popuszcza się zaworek odpowietrzający i powoli spuszcza się płyn nalewając nowy aż dojdzie do wymiany ?
killbill
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30/3/2011, 16:18



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê