Zobacz wątek - Pierwszy Motocykl 95% po Wrocławiu
NAS Analytics TAG

Pierwszy Motocykl 95% po Wrocławiu

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy Motocykl 95% po Wrocławiu

Postprzez Bartek Tymoszuk » 4/4/2011, 20:13

Witam Was Serdecznie !

Nazywam Się Bartek i to mój pierwszy post na forum,
uważam się za odpowiedzialnego gościa bo z tego co czytałem praktycznie każdy motocyklista najpierw jeździ potem robi prawko , ja właśnie dzisiaj się zapisałem. Żeby ułatwić pomaganie to napiszę wg wzorca a więc :

1. Od 3 lat mam prawko zrobione 40 tys km , praktycznie zawsze samochody powyżej 130 koni , 90% przebiegu zrobione po mieście
Wrocław jako że jest zakorkowany a ja wrółciłem z wymiany studenckiej z holandii to wymyśliłem skuter , niestety w tym kraju nie ma kultury i nędzarze w starych autach blokują Cie na światłach albo cię gonią bo gotują się w swoich starych puchach bez klimy.
2.Doświadczenie motocyklowe mam od lutego zacząłem jeździć i zrobiłem 1000 km skuterem Kingway Euroboy 120 kg automat i 5.5 konia , bez blokad
3.Mam 21 lat waże 65 kg i am 171 cm wzrostu (no dobra 170;-))
4.Jazda po Wrocławiu praca i szkoła + do dziewczyny z plecaczkiem z paroma kartkami bardzo lekkim z 50% bez 50% czasami jak sie uda to zabrac swoja filigranowa dziewczyne , ale nie jest to kryterium bo mam auto.

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Około 3 tysięcy - 6 tysięcy
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
Mam 4 tysiące myślę że interesują mnie przedzieły okolo 4 okolo 6 lub okolo 10 tysiecy , raczej mniej na pierwszy motor...
Mam Prawdziwą Harleyową Ramoneskę po ojcu rękawiczki wzmacniane z allegro za 80 zł i kask za 300 zł o'neala
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
z ubezpieczeniem okolo 3 tys zl

- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
SPORTOWE , Nakedy mniej tyrystyki wcale a Enduro ponoć na miasto najlepsze ale za miękkie są kryterium nie jest praktyczność tylko nie awaryjność

- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Nie znam siÄ™ ale Aprilie RS , Kawasaki Katana , Hondy CBR , i tato kolegi ma Yamaha 1300 taki naked granatowy ale to w takim klimacie raczej bym nie chcial isc


Pozdrawiam i Czekam Na jakieÅ› propozycje ;-)
"Wolę nie mieć jaj , niż czucia w nogach"
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/4/2011, 20:00
Lokalizacja: Wrocław




Postprzez Bartek Tymoszuk » 5/4/2011, 01:16

haha ale sie wyglupilem , z tym plecaczkiem ;) tak to jest jak czlowiek najpierw pisze potem sobie czyta :P
jezeli chodzi o wozenie dziewczyny to moge ale nie musze jej wozic tutaj chodzi tylko i wylacznie o mnie , i mysle ze wystarczylby mi jakis sportowy 250 a takich nie ma opisanych sposrod tych 500tek na start ,
"Wolę nie mieć jaj , niż czucia w nogach"
Avatar użytkownika
Bartek Tymoszuk
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/4/2011, 20:00
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê